ANAHTAR TESLİM LABORATUVAR KURULUMU

Yazar: Siberyazilimci Blog Tarih: 01:15 Kategori: Yorum: Yorum Yap
ANAHTAR TESLİM LABORATUVAR KURULUMU DANIŞMANLIĞI
14 yıllık laboratuar tecrübemizden yola çıkarak ,sektörde yeni faaliyet gösterecek meslektaşlarımıza doğru zamanda, doğru cihazlarla doğru analizleri yapmak ve en az maliyetle laboratuvarı kurarak gerekli devlet yetkilerini almak için çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.

Danışmanlık kapsamında ihtiyaca göre 4 farklı şekilde hizmet veriyoruz.

1.Fizibilite raporu hazırlamak; 
Kurulması planlanan laboratuvarın yapacağı analizlerin ve gerekli cihazların belirlenmesi, yerleşim projesinin hazırlanması, yerleşim için gerekli altyapı şartlarının (tezgah, havalandırma, su-elektrik-gaz tesisatı v.b.) belirlenmesi ve maliyetinin çıkarılması, gerekli personel sayısının belirlenmesi, kimyasal ve sarfların belirlenmesi, kalibrasyon, validasyon giderlerinin belirlenmesi,izin alınacak kurumların ve maliyetlerinin belirlenmesi, yaklaşık işletme giderinin belirlenmesi.. Raporlanması.
2.Cihaz, sarf, kimyasal,tezgah, havalandırma v.b. tamamı veya bir kısmının satışı
3.Danışmanlık ve eğitimlerin verilmesi;

Cihaz ve analiz eğitimlerinin verilmesi , analiz metodlarının temini, ISO 17025 Laboratuvar Akreditasyonu Eğitimleri, iç tetkik eğitimi, dökümantasyon eğitimi, dökümanların hazırlanması, başvuru dosyalarının hazırlanması, iç tetkiklerin yapılması, yasal izinlerin alınma sürecinin takibi

4.Anahtar teslim laboratuar kurulumu hizmetinin verilmesi
Facebook Sayfamız için TIKLA

GRUBA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ..!

Apk indir

Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DMCA.com Protection Status