DR.WEB ANTİVİRÜS PRO LİSANSLI APK

Yazar: Buğra Han Tarih: 07:56 Kategori: , , , , , Yorum: Yorum Yap
DR.WEB ANTİVİRÜS 1 YIL LİSANSLI
APK İNDİR

Android platformunun çok hızlı bir şekilde büyümesinin bazı dezavantajları yok değil. Bu durum kişisel güvenliğimizi tehdit edecek virüslü yazılımların da türemesini hızlandırıyor. Dr.Web Anti-virus Pro ile bu zararlı yazılım ve tehditlere karşı üst düzey koruma sağlayabilirsiniz. Çok ayrıntılı ve işletim sisteminin hemen hemen her noktasına uzanan uygulamayla cihazınız kontrol altında. Öyle ki dosya sistemi taramasından gerçek zamanlı taramalara, bataryayı ekonomik kullanmaktan Anti-Spam özelliğine kadar Dr.Web Anti-virus her alanda etkisini gösteriyor. Uygulamanın dosyalarını indirdikten sonra içinden çıkan key dosyasıyla full pro sürümünü aktif edip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Artık didik didik antivirüs programı arayıp vakit kaybetmenize gerek yok bu uygulama her ihtiyacınızı karşılayacaktır uygulamayı kullandıgınızda beni daha iyi anlayacaksınız zaten uygulama lisanslı oldugu için herhengi bi sorun çıkmaz google playdeki fiyatını söylemeye dilim varmıyor :)

NASIL KULLANACAĞIZ?

Önce indirdiğiniz rar dosyasını açıyorsunuz apk yı kuruyorsunuz. içindeki dr.web32.key i android/data/com.drweb/files in içine atıyorsunuz. uygulamayı açıyorsunuz ilk açtığınızda bi ekran gelecek var olan lisansı kullan a tıklayacaksınız sonra dosyadan kopyalaya tıklayacaksınız tamam a tıklayacaksınız ve lisansıyla birlikte kullanmaya başlayabilirsiniz kolay gelsin :)
----DR.WEB PRO APK İNDİR -----
Facebook Sayfamız için TIKLA

GRUBA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ..!

Apk indir

Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Bu yazıya yapılan yorumlar:

  1. Yav kardes bi host bulamadiniZ bildim siberyazilci bi host bulamazmi vpn olur psiphon ayar olr turkcell acil net ayar lazm bi el at admin

    YanıtlaSil
  2. http://www.apkoyun.club/2017/04/dr-web-antivirus-pro-v111012020ye-kadar.html

    2020 ye kadar lisansli versiyonu

    YanıtlaSil

DMCA.com Protection Status