I-Doser Premium Apk Full 1.5.4

Yazar: Hakan Çelik Tarih: 14:22 Kategori: , , , , , , Yorum: Yorum Yap
Öncelikle herkese merhaba saygı değer blogger takipçileri , bu gün sizler ile I-Doser Uygulamasına değinmek istedim.


İlk önce şunu belirteyim yapacağınız şeylerde tamamen sorumluluk sizlere aittir. I-Doser nedir diye soracak olursanız I-Doser bir tür uyuşturucu türüdür. Nasıl diye soracak olursanız günümüzdeki kullanılan uyuşturuculardan çok farklı  Normal hayatta duyduğunuz ses dalgaları ses seviyeleri hepsi insanlarda olumlu veya olumsuz psikolojik durumları ortaya koymuştur. Beyninize giden bu ses dalgaları psikolojik durumunuzu hemen değiştirebilmektedir.  Dinlediğiniz bir şarkıdan sonra çok mutlu enerjik bir hale gelebilirsiniz veya mutsuz , hayattan sıkılmış hayatı sorgulamış bir kişilik haline de gelebilirsiniz. 

Uygulamanın içinde belli başlı müzikler bulunmakta ve bu müzikler ses dalgaları özen ile seçilmiş müziklerden , ses dalgalarından , notalardan oluşmuştur.


İçinde barındıran müzikler  mutluluk , hüzün , korku , sevinç gibi modlar bulunmaktadır. Gerekli koşulları  sağlarsanız örnek veriyorum karanlık bir odada gözlerinizin görmediği bir odada gevşemeniz gerekmektedir ardından , ses kalitesini ses desibellerini iyi aktarması beyninizin  ses desibellerini kavraya bilmesi gerekmektedir.Uygulamayı indirmek için Butonlara tıklayın ;


Alternatif link 1 ;Alternatif link 2 ;Mobil link ;Facebook Sayfamız için TIKLA

GRUBA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ..!

Apk indir

Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Bu yazıya yapılan yorumlar:

 1. Uygulamada diğer müzikleri(anahtar olanları) indiremiyorum premium un içine girmiyor mu nasıl açarız

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Lucky Patcher kullanarak açabilirsin.

   Sil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil

DMCA.com Protection Status