El ayak koltuk altı kalça terlemesi çözüm

AŞIRI TERLEME İLAÇLA ÇÖZÜM YOLU.

EL TERLEMESİ RESİM

Merhaba arkadaşlar telefon bilgisayar kullanırken elleriniz sucuk gibi oluyor en azından hiper hidroz(aşırı terleme) hastalarının :) Sevgilinizle eşiniz dostunuzla tokalarşırken çekiniyorsunuzda :) bazen oturduğunuzda kalçalarınızın terlediğini fark ediyorsunuz ve oturmakta rahat olmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Çoğunu yaşadım bende sizin gibi arkadaşlar. Açık renkli t-shirt ler giydiğinizde koltuk altı terlemeniz sizi rahatsızda ediyor olabilir. 
Bu sorununuz genetiktir büyük ihtimalle(Başka hastalığınızda Olabilir.) benim gibi bende sizinle bu devamlı terleme sorunumu nasıl yüzde 99.9 azalttığımı söylicem :)

 Arkadaşlar bilmiyorm hiç doktora gittiniz mi ama ben gitmedim okuduğum bir yerde üropan hapından bahsediyordu bu hapı prostat hastaları kullanıyormuş yan etkileride impuls geçislerini azaltıp terlemeyi felan azaltıyormuş. Bende deneyim dedim bu üropanı küçücük haplar günlük kullanma dozunu bilmiyorum ama akşam sabah yetişkin veya ergen biriyseniz 2 hap yeter yemeklerden sonra atın  elleriniz kuruycak nemlendirici süreceksiniz. Bol su için ve recetesini okuyun. 3. gün şaşırcaksınız ve kuru ellerinizle bedeninize dokunacaksınız  arkadaşlarınızla el ele tutuşa bileceksiniz. eczanede normal reçete ile alabiliyorsunuz(12TL civarı Fiyat). Tavsiyem olacak sizlere...bu hapın yan etkilerine alışmak uzun süre alıyor cildiye doktorunuza görünün ve aşırı terleme hastasıyım internette okudum böyle böyle antikolinerjik ilaçlar terlemeyi azaltıyormuş diye söyleyin üropan ve dideral ilacınıda söyleyin o size yardımcı olacaktır. Ki benim derdime deva oldu hergün ellerimden 1 kova su akıyordu.

 MUTLAKA DOKTORA GİDİN ameliyat olamayacak arkadaşlarım . Vıcık vıcık terden kurtulun bu ilaçlar gibi çok ilaç var doktorlardan fikir alın tabi ben buraya gelişi güzel yazdım Doktor şart doktor vermezse alın eczaden günde 2 -3 öğün yemeklerden sonra alın ilerki günlerde tokalaşıp el ele tutup sınav kağıtlarını ıslatmadan bir hayat yaşıcaksınız. 

YAN ETKİLERİ
Peki bu ilacın yan etkileri neler onlardan bahsedeyim. Antikolinerjik olduğu için öğrenmeyi zorlaştırır ama şöyle bir açıklık getireyim gün içerisinde değilde geceye doğru farklı saatlerde alırsanız iyi olur hem gündüz ağız kuruluğu çekmezsiniz. Bir Süre idarar yapma zorluğu yaşaya bilirsiniz. Doktorunuz eğer tavsiye ederse bu ilacı dozunu ayarlar ve bu sorun ortadan kalkar.
Dikkat : Bu ilaç sinir sistemini uyardığı için kalp atışını hızlandırır. Ve burada yazılanlar amatörce yazılmıştır Bu ilacı doktorunuzla konuşmanız daha iyi olur. Burada yazılanlar başımdan geçmiştir. Çoğu doktor antikolinerjik ilaçları Genetiksel aşırı terleme sorununda kullanabiliyor. GÜNDE 2 LİTRE SU İÇMEYİ İHMAT ETMEYİN BÖBREKLERİNİZ SAĞLIKLI ÇALIŞIR.
ADAÇAYI İYONFEREZ TEDAVİSİ ETKİLİMİ?
İlk önce ben bu tedavi yöntemine inanmıyorm iyonferez olayı evde aylarca yaptım sonuç daha kötü daha fazla terleme. Birde Genetiksel hastalıklara yüzde 10 bile etki etmez böyle şeyler. Normal derecede terlemesi olanlarda iyi sonuç olabilir.

10 yorum

Bu hastalığı yaşayanlar bilir ilacı araştırdım, Yarın doktora konuşmaya gideceğim. Teşekkürler bilgi için.

Reply

Ben teşekkür ederim. Doktora sormadan hiç bir ilaç kullanılmamalı zaten.

Reply

Bloğun çok yararlı samimi söylüyorum bu bloğu tanıdığım ilk günden beridir her okuduğum makaleden yararlanıyorum Allah senden razı olsun bu sıkıntı bendede var doktora gidip danışıcağım bakalım o ne diyicek.

Reply

teşekkür ederim.Mutlaka gidip sorunuz tavsiye alınız ilacın isminide söyleyiniz .Birde genetik hastalıksa aşırı terleme doktorun söyleyeceği iyonferez felan o tür şeyleri red ediniz.Çaresi yok iyozferez ile 2 hap ile terleme kesiliyor gece yatarken için sabah şaşırcaksınız

Reply

üropan gibi ilaçlar 2015 artık reçete ile satılıyor.Aşırı terleme hastasıysanız doktorunuza gidip şikayetinizi anlatabilirsiniz.İlaçdan bahsetmeyide unutmayınız.

Reply

Ek olarak dideral diye anti depresanda azaltıyormuş doktorunuzdan fikir alabilirsiniz arkadaşlar.

Reply

Akşam iki tane hap beraber mi içmek lazım yoksa sabah bir akşam birmi

Reply

Akşam iki tane hap beraber mi içmek lazım yoksa sabah bir akşam birmi

Reply

Bi tane içiyorum dr da öyle söyledi ancak terlemelerim çok ama çok fazla,sizden ricam sabah ve akşammı kullanmayı tercih edersiniz ya da akşam iki mi şimdiden çok teşekkür ederim

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.