Bedava internet için Operatör önerileri Güncellendi

Bedava internet İçin Hangi Hat daha iyi 

Merhaba arkadaşlar nasılsınız? Malum kendi hattınız için devamlı bedava internet arıyorsunuz bulduğunuz zaman bile kısa süre içerisinde kapanıyor ama artık size En stabil çalışan bedava internet için en iyi operatörü söyleyeceğim siber yazilimci bloğun bilgi analizidir.


En İyi stabil VPN'ler ile Stabil çalışan Operatör hangisi?

Arkadaşlar yaklaşık 1 senedir Droidvpn ile Avea kullanıyorum sorunsuz hep kullandım.Ama son günlerde avea droid ve finch vpn ayarlarına nazar değdi :D vodafone hala sağlam bedava internet konusunda Şuanlık vodafone diyorum droid ve troide sorunsuz giriyormuş iyi günler .

DİKKAT BEYLER avea FİNCH VPN VE BİR SÜRÜ VPN YE NAZAR DEĞDİ :D kapandı yani Vodafone DAHA SAĞLIKLI GÖRÜNÜYOR BEDAVA İNTERNET AÇISINDAN

4 yorum

Bence en iyisi vodafone dur iki gündür aveayla uğraştim olmadı vodafonla suan giriyorum droid te troitvpn ikiside vodafonda çalışıyor

Reply

bende güncelledim öyle zaten :) teşekkürler yorumun için.

Reply

Siberyazilimci dostum şimdi tahmin ettiğim kadarı ile bende vf live çalışmıyor yani açık kapalı durumu varya işte sanırım bende kapalı.. Ama yinede vodafone için Son troidvpn ayarlarını paylaşabilir misin kullandığın.. Şu An Son verdiğin turkcell ayarları ile giriyorum ve sadece opera ile giriyor o da turbo modu açıkken..

Reply

Benim hat turkcelldi, simple serverle çok rahat nete giriyodum.Sonra çok sık net kesilmeye basladı ama yine de giriyodu.Nese dediler openvpn daha iyiymiş diye bne de turkcellde yapamadım avea'ya gecem dedim openvpn için.Avea'da bi aralar giriyodum şimdi serffsiz avea bütün vpn leri kapatmıs hiç nete giremiyom :/ Nese yani bnim için en iyi int. turkcellin simple serveri olmustu, 1.5 mbit'e kadar download yapmıstım, imkanım olursa yeniden turkcele gecicem :)

Bu arada kardesimin hattı da turkcelldi ve simple serverle downloada yuklenmistik.Sonuc olarak serffsiz turkcell hattın data baglantısını kapatmıs (yani hiç bir sekilde mobil veri açılmıyodu. Turkcell kullananlara uyarım olsun )

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.