Turkcell Simple server alternatif çalışan ayarlar

Merhaba arkadaşlar öncelikle turkcell simple server ayarları proxy server lar üzerinden çalıştığı için bazen çalışmaya biliyor sebebi proxy serverin değişmiş olması şimdi size alıntı bir resim paylaşacağım bu ayarlar %100 çalışıyor test ettim yalnız bulunduğunuz konuma göre çalışmaya bilir.
Simple server güncel turkcell ayarı.

Simple Server proxyler ve simple server ayarı turkcell

Bunun aynısını ben bizzat önceden makale olarak yazdım ama proxyler farklı idi olmazsa farklı simple server linklerini deneyiniz öncekini kaldırıp.


106.187.96.49 port 3128 yeni EKLENDİ PROXY HIZLIDIR 

RESİMLİ ANLATIM OLMAYANLAR OLMADI DİYE YORUM ATMASIN DENENDİ.
İndirmeden önce linkiteki TİK işaretini kaldırın.
Simple Server .apk indirme linki

Alıntıdır.

15 yorum

En hızlısı hangisi genel olarak çok yavaş malesef bu simple ayarları

Reply

proxy sitelerinden sağlam bir ip bulabilirsin.

Reply

trcll.im/turbo 2@ mi daha iyi yoksa
m.t-market.com mu?

Reply

m.t-market.com @ mu diyecektim.

Reply

S.a öncellikle paylaştigin şeyler çok güzel teşekkür ederim fakat videoyuda seyrettim nasil baglandigini anlayamadim fotograftaki yaptim baglanmadi galiba
Ben bursa inegöl de oturuyom acaba çekmiyor mu bundan mi bilmiyorum
kerim1956windowslive bu benim facebook adresim bana burdan bilgi verirseniz Sevinirim tabi benim gbi kç kişi yardim edermisiniz diye msj atiyordur zamaniniz oldugun
da atarsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Reply

hocam benim bi sorunum var. normal simple apn si ile tarayıcıdan m.tmarket, spordabugun. trcll.im giremiyorum. acaba ondan dolayimi simple baglanmiyor?

Reply

marmara bölgesinde calismiyor

Reply

normal internet ayarı ile bağlanıyormu?

Reply

garip çalısması lazım

Reply

Kardeşim kaç defa yorum yazdım fakat proxy'dendir dedin çoçuk değiliz sonuçta daha önce çalıştırdığım uygulamayı çalıştıramamak üzüyor beni Mardindeydim şuanda istanbuldayım tek sorun bana göre istanbulda çalışmıyor olması çünkü güncel bütün ayarları denedim olmuyor istanbulda çalışıyormu admin bilgin varmı yardımcı olursan sevinirim benim gibi bağlanamayan başkalarıda vardım yardımcı ol gözünü seveyim.

Reply

kardeşim bak sana söyle deyim %40 olmadı bağlanamıyorum diyor %60 teşekkür ediyor valla bende anlamadım.Demek ki ters giden bir şeyler var.

Reply

kardeşim bende upload kısmı 5kb oluyor download 0 da kalıyor download gelse gircek internete ama gelmiyor :D bi çözüm bulursun sen .

Reply

kardeş herkes giriyor bir giremeyen sen kaldın apn ayarlarının resmini atarmısın birde apn yi etkinleştirdinmi. Sorun sende telefonun yanımda değiş bu tarz konusarak bulunmaz

Reply

farklı bir simple server indir dene kaldır eskinisi verileri sil

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.