Youtube Arka Planda Video Oynatma Programı PVSTAR+

PVSTAR PRO FULL APK İNDİR (YOUTUBE MUSIC PLAYER)

Merahaba arkadaşlar bugün sizlere android youtube müzik çalar uygulaması olan PVSTAR pro uygulamasını tanıtacağım bu uygulama youtubeden video,müzik izlemenizi ve dinlemenizi sağlar. Oldukça hızlıdır.Ve herkesin işine yarayacak programlardan birisidir.Arka Planda Youtube videolarını,müziklerini kapanmadan oynatabilir.Pro Apk indirme linki aşağıdadır.


Youtube Background Music Player Apk Resimler


 PVSTAR+ PRO
+


+

Mobile links
http://siberyazilimci.com/apk/PVSTAR-PRO-v2.5.3.apk

9 yorum

OGYouTube de iş görür :D

Reply

Admin video oynatmiyor

Reply

kaldırıp tekrar kurarmısın? internet hızının iyi olması lazım

Reply

uygulamanız cok güzel :) arrtık bypass.com dan allışveriş zamnı

Reply

Youtube şu an Amerika’da kullanılmaya başlayan, arka planda müzik çalmayı destekleyen bir uygulama çıkardı. Fakat aylık kullanım ücreti 10 dolar. Eğer video yerine sadece ses olması işinize yarayacaksa play storedan "Smu Music" diye bir uygulama var o indirilebilir. Bedava bir uygulama(en azından şimdilik). Hem arka planda çalıyor hem de internet kotasından az götürüyor. İphone için app storeda Smu'yu arattım bulamadım, sadece androidi var galiba. Ben aşağıdaki linkten indirdim.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smu.player

Reply
Adsız mod

Yukarıda da arkadaşın bahsettiği gibi youtube aylık kullanım ücreti istiyor. Bununla birlikte bahsedilen diğer uygulamayı da denedim facebook logini istiyor. Bunun yerine geçen gün indirip kullanmaya başladığım Musiqo https://play.google.com/store/apps/details?id=com.listen.free.music.player müzik dinleme uygulamasını öneririm. Ne kullanıcı girişi var ne de kullanım kotası. Ayrıca istediğim müziklerden favori listesi oluşturup o listeyi tekrarlı bir şekilde çalabiliyorum. Kapalı ekranda çalması ya da müzik oynatılırken başka sayfalarda gezinebilmek en çok huşuma giden tarafı oldu. Sizin de beğeneceğinizi düşünüyorum.

Reply

smu player kaliteli ses vermiyor tavsiye etmem,google amcaya aratın "viral pro apk" diye onu bulup indirin kurun..

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.