Facebook Paketi ve Psiphon Vpn ile Bedava internet

Eski Sürüm Psiphon Apk ile bedava internet

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere sınırsız facebook paketi ile direkt bağlanan ayarlı Psiphon Vpn apk'yı vereceğim.Psiphon Uygulamasının eski sürümü olan apk direkt bağlanır ama sadece turkcell operatöründe bağlanıyor.Psiphon 4.0 sürüm ve üzeri sürümlerde kurup kullanılabilir.Psiphon Apk uygulaması aşağıdaki linktedir.Siberyazilimci.net . Eski Sürüm ile bağlanıyor.Psiphon apk indir me linki aşağıdadır.

Turkcell Apn Ayarı
Ayarsız normal internet olacaktır.

Psiphon Handler
Resim @Muhammet Özaydına Ait.
Bulan kişi @Furkan Dündar' teşekkürler.
Tüm Cihazı Tünelle Seçeneğini seçip bağlanın biraz bekleyin bağlanır.
Fazladan ek ayar yapmanıza gerek yoktur.

Psiphon 3.7.4 Eski Sürüm Apk indir
 psiphon apk indir

30 yorum

bi rahat birakmadiniz sayenizde ne varsa kapaniyor buda kapanirsa hava alirsiniz artik.

Reply

Baglniyor diyor bağlanmiyor nasil iş

Reply

dostum buraya yazdığın konuda haklısın. Haksız olduğun konuda bu tür ayarları başkalarından alman veya yöntemleri değiştirip kendin girmen. Sonuçta hepsi ilk bulana dayanıyor.

Reply

verisini temizle tekrar dene 5 dk felan

Reply

başka birilerinden ayar falan almadim admin bu siteden faydalandiğim dogrudur fakat ekseriyette kendimin bulduğu yontem bir hayli fazladir.daha bir çok yontem elimde mevcuttur.ben boyle seylerin dagitilmasi taraftari degilim.

Reply

Google PLaydaki Facebook Hacklemek İçin Yapılmış olan "SuckerBurn TR" Andorid Uygulamasını Paylaşırmısınız..

Reply

hizi nasıl admin? ona göre türkcell'e geçicem. ayrıca yorumlara disqus desteği sunun artık. her sitede var buna ayrı hesap girmek istemiyorız

Reply

telefonun rootlu olması mı gerekiyor ? sunucu seçiliyor diyip kalıyor

Reply

admin yardım edermisin, bağlandı face paketi de var ama internet paketim var ordan yiyor, düne kadar open ile böyle sorun yoktu paketim gitmiyordu face paketinden yiyordu, şimdi paket biterse ne olucak peki ?

Reply

giriyor fakat atıyor 5-10 dakkada bir

Reply

Günlük veya haftalık paketlerde internet yer belki bu yüzdendir

Reply

normal aylık dakika+sms+internet paketimdeki internetten yiyor, open yemiyordu baglandıgında face paketinden yiyordu

Reply

Sinirsiz facebook paketi nasil yapiliyor o degisti face twitter 500 mb 7 lira diye biliyorum sinirsiz face icin nereye ne yolluyoruz

Reply

çalışmıyor bu konuya bi açıklık getirirmisn admin kimilerinde çalışıyor kimilerinde çalışıyor olay nedir ?

Reply

kapandı artık maalesef boşuna denemeyin

Reply

Yok calisyr uzun suredr var ben internetten iyi anlarm bend adminim bu kapanmaz face paketsz de girer bunlar kapandmi internet devri biter

Reply

çalışıyor %60lık kesimde ama bağlanamayanlarda sebebini tam bilemiyoruz.Büyük ihtimal telefonlardan kaynaklı küçük bir sorun

Reply

Slm aga bugün birşey paylaştım ardından engel yedim o gurupta annelerine bacılarına küfür bir birlerine küfür eden bir sürü kişi vardı özellikle Suriyeli insanlara bende gerçek bir hikâyeden bir video aldım orda paylaştım küfür etmeyin günah gibisinden ardında engel yedim insanları doğru yola iletmek suç mu orası sadece internet gurubu olmamalı o kadar küfür eden insan vardı o kadar engel atın dedim atmadinız ama bir sefer olsun küfür ağzından çıkmayan beni insanları doğru yolla iletebilirsiniz birşey paylaştım anında engel atınız bu suç mu müslüman ümmeti olarak görevi mi yaptım ?

Reply

Psiphon kullanmak yasa disimi? birisi gencaver şikayet etmiş fotoğraf paylasmis kullananların hakında işlem baslatilacak diye bişey ??

Reply

dostum kendileri editleyip sizleri korkutmak için yapıyorlar.VPN kullanmak yasal olmasa idi herkes bilirdi.vpn kullandı ceza evine girdi diye bir haber okudun mu hayır? o o yüzden takma böyle şeyleri.

Reply

Aga benim soruma cevap vermedin ?


Artı her internet varmı diyene facebook notlarında senin linki atıyorum olsa olsa burda olur başka yerde arama diye ?

Müslüman Olarak görevimı yaptım küfür etmeyin günah diye onların engel yemesi gerekirkgerekirken neden bana engel atınız?

Reply

Gençler Psiphon artık bağlanmıyor. Ben bağlanabiliyorum. Sizde bağlanamıyorsanız yeni düzenlediğim APK'yı atabilirim :).

Reply

admin kingo root ile samsung galaxy s7580 telefonumu rootladım ama proxy manager acılmıyor nedeni ne olabilir

Reply

yardım edin muglandan kütahya ya tasındım artık psiphon calısmıyor :/

Reply

bununla telefondan bilgisayara baglanmak için roortmu gerekli

Reply

Suckerburn neden açılmıyor

Reply

www.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turkwww.kilot.org/canal/turk

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.