Adobe Color CC v1.2 Full Apk indir

Adobe Color CC apk indir
Adobe Color CC Apk, Illustrator, InDesign ve Photoshop gibi Adobe masaüstü uygulamalarında kullanabileceğiniz temalar oluşturmak için çevrenizdeki renkleri örnekleyin.
Adobe color apk download,adobe color cc apk indir
CANLI YAKALAMA
Ekranınızı vizör olarak kullanın. Uygulama, baktığınız her varlıktan renkleri dinamik olarak ayıklar. Beğendiğiniz bir seçimi dondurmak için ekrana dokunun.
OTOMATİK KAYDEDİLEN FOTOĞRAFLAR
Color ile çektiğiniz fotoğraflar otomatik olarak galerinize kaydedildiğinden aynı görüntüden birden fazla temanın ayıklanması kolaylaşır.
DENEYİM
Etkileşimli bir renk tekeri ile RGB renk kaydırıcıları renkleri tek tek ayarlamanıza olanak tanır. Renk teorisine bağlı olarak önceden ayarlanmış seçimler de bulunur. Bu, uygulamayı kullanmaya yeni başlıyorsanız veya hızlı bir ilham arıyorsanız harika bir seçenektir.
BAŞKALARINA İLHAM VERİN
Renk temalarınızı ve bunlara ilham olan görüntüleri Facebook, Twitter veya e-posta yoluyla paylaşın. Ayrıca, renk temalarınızı color.adobe.com adresinde isteğe bağlı olarak yayınlayabilirsiniz. Anahtar kelime etiketleri ekleyerek bunların daha kolay bulunmasını sağlayın.
CREATIVE CLOUD LIBRARIES – powered by CreativeSync*
Renk temalarınız Creative Cloud hesabınızla otomatik olarak senkronize edildiğinden size uyumlu masaüstü ve mobil uygulamalardan anında erişim sağlar. Yeni renk temaları oluşturmak için başka Adobe uygulamalarında oluşturduğunuz varlıklara da erişebilirsiniz.
KULLANIŞLI İŞ AKIŞLARI
Color CC > Illustrator
Color CC > InDesign
Color CC > Photoshop

Adobe Color CC APK Resimleri


Adobe Color CC Apk 1.2 Download
Adobe Color CC Apk indir
+4.3
QFS MOBI
 adobe color cc 1.2
ZippyShare
Mobil Apk indirme Linkleri

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.