Avea EProxy ve Fqrouter 2 ile Stabil Bedava internet

eProxy Apk indir,avea bedava internet eproxy ayarları

eProxy ile bedava internet
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Root ile çalışan eProxy ve FqRouter Uygulaması ile avea bedava internet'e girebileceğiniz ayarları vereceğim.Video ve Dosyalar Siberyazilimci Gizli Grubumuzdan alıntıdır.Avea Wap ayarları ile Eproxy ve fqrouter sayesinde hattınızda Paket ve TL olmadan bedava internete girebilirsiniz.
Eproxy apk indir,avea bedava net apk,eproxy ile beleş net

eProxy ile Avea Bedava internet Video

APN AYARLARI
İSİM:Siberyazilimci
APN:wap
KAYDET ÇIK

@Burak Aydın'a Aittir Video ve Dosyalar Teşekkür ederiz.
https://youtu.be/om51EmIQldY

FAST SSH Kayıt Sitesi 
"Cant be loaded Sorunu Düzeltilmiştir"

2.Adım Her yere Girmek için FqRouter Uygulaması (DNS)

2.Eproxy Uygulamasını Çalıştırıp EProxy deki bitvise Ayarlarını tamamladıktan sonra 
Start Deyip EPROXY Uygulamasını Çalıştırın "Bitvise" de tik işaretli değilse işaretleyin SSH Servere bağlansın.

Daha Sonra Fqrouter 2 APK uygulamasını DNS Olarak Açınız Root isteyecektir izini verelim
EProxyden Sonra Fqrouter'i DNS Olarak Çalıştırdıktan Sonra Bedava Google Play ve bir çok uygulamaya bedava girebilirsiniz.

fqrouter 2 Uygulamasını Önce veya Sonra Çalıştırmanız önemli değil ama mutlaka çalıştırın ki Sorunsuz her yere girin.Tavsiyem EPROXY olayını hallettikten Sonra Çalıştırmanız.
Fqrouter DNS ayarını Launch Setting Kısmından Ayarlayabilirsiniz.

EProxy APK Ve Avea Config Dosyası
QFS MOBI
ZippyShare
Alternatif Mobil Cfg + Apk indirme Linkleri

Fqrouter 2 Android .Apk indirme linkleri
Dropbox
 fqrouter apk
QFs mobi
 qfs mobi
Mobil linkler
https://www.dropbox.com/sh/uwdihft541szlv8/AADFLQUE5WUbfyyIlbPAVseJa/fqrouter-2.12.7.apk
http://qfs.mobi/f2213877

UYARI OKU
Videodaki gibi Yeni APN Oluşturan Arkadaşlar.

APN deki kullanıcı adı ve şifreyi "wap" Yapsınlar.

14 yorum

Hepsini yaptım onda bir sıkıntı yok fakat hicbir şeye girilmiyor connect yazıyor fakat hiçbir gelişme yok neden acaba ?v

Reply

bitvise bağlandığından eminmisin ?
fqrouteri önce aç sonra eproxyi yap birde böylede olur :)

Reply

turkcell hat vpnden başka calisan bisi yokmu reis

Reply

denedim olmadı fakat bitviseyi açmadan önce please Root your device yazıyor acaba o yüzden mi olmuyor Root mu atmaliyim cihaza ?

Reply

eline sağlık aga hız 200 kb ama stabil

Reply

Connet connet host hatası alıyorum bütün ayarları yaptm tel rotlu ama olmuyor yardım lutfen

Reply

Aynen bevnde connect host hatasi aliyorum bi bakarmisin sana zahmet..

Reply

bitvisede cannot connet the host yazıyor bağlanmıyor

Reply

Ayni hatayi bende aliyorum admin bey

Reply
Adsız mod

Galaxy s3 kullanicisiyim. Sorunsuz calisiyor. Heryerede giriyor. Google play de 7 mb dan sonra hata veriyor. 7mb a kadar uygulama indirilebiliyor. Youtube wattsapp internet vs hepsi calisiyor. 2 tane rom indirdim xda dan youtube dan muzikler dinledim 1.47 gb harcamisim :) saniyede 360 kb. Ile indirme yapiyor ucbrowser ile keza youtube dan da download ediliyor. Hay Allah razi olsun senden. Proxy hizlandirma yada hizli proxy ekleme sansimiz varmi birtek bunu ogrenmek istiyorum hani vpn lerdeki gibi proxy adresleri degistirme bunda da yapiliyormu.

Reply

Hala calisiyomu

Reply

Maalesef calismiyor. Ya da ben calistiramadim

Reply

www.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-pornwww.pornkaset.com/katus/turkish-porn

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.