GM Discovery ve Note 3 Kılıflarını İnceleyin!


General Mobile Discovery Kılıf

General Mobile Discovery cep telefonu hassas yapısı ile birlikte, darbe sonrası hasar alması en muhtemel telefonlardan birisidir. Darbe durumlarında telefonunuzun göreceği zarara karşı mutlaka bir General Mobile Discovery kılıf satın almalısınız. Hem cihazınızın çizilmelerine karşı bir önlem, hem de ekran çatlamalarına karşı koruyucu bir kılıf olacaktır. Satın alacağınız kılıfın telefonunuzun modeline uygun olması ve orijinal olması oldukça önemli. Dik bir şekilde yere düşen telefonunuza darbenin nereden geleceğini bilemeyeceğiniz için kılıfın tüm noktalarda koruyucu özelliğe sahip olması fazlasıyla önemli.
En iyi kılıf nereden alınabilir?
İnternet mağazalarından da rahatlıkla bulabileceğiniz General Mobile Discorery kılıfı özellikle kapıda ödeme seçeneği olan mağazalardan kılıfı kontrol ederek almanızı tavsiye ederiz.
Galaxy Note 3 Kılıf

Samsung’un bir diğer popüler modeli olan Galaxy Note 3, beraberinde herhangi bir kılıf ile gelmiyor. Kutu içerisinden çıkmasını umduğumuz herhangi bir koruyucu kılıf maalesef yok. Bu sebeple Galaxy Note 3 Kılıf olmadan kullanılabilecek bir cep telefonu değil. Bunun en büyük sebebi, büyük ebatları ve tek elle kullanılamayacak kadar tutuşunun rahat olmaması. Bu sebeple akıllı telefon piyasasında yere düşerek ekranı parçalanan fazla sayısı Galaxy Note 3 görmenin imkansız değildir. Tamir ücretleri de telefon ücretinin yarısına kadar yaklaştığından, Galaxy Note 3 sahiplerinin mutlaka bir koruyucu kılıf edinmeleri ve cihazlarını güven içerisinde kullanmaları gereklidir.
Galaxy Note3’ün arka bölümünde bulunan kalemi yoğun olarak kullanıyorsanız, satın alacağınız koruyucu kılıfında bu kalem bölgesini kapatmıyor olması oldukça önemli.

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.