Lucky Patcher v5.8.5 Final Apk indir - Son Sürüm

Lucky Patcher v5.7.2 Final Apk Download

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Rootlu android telefonlarınız için gerekli program olan Lucky Pacther Final Apk sürümünü tanıtacağım. Bir çok uygulamanın lisansını kaldırabilir ve ücretli programları patchleyebilirsiniz.
Oyun ve uygulamalarda ki reklamları kaldırabilir daha kolay bir kullanım sağlayabilirsiniz.Lisans isteyen bir çok uygulamanın lisansını lucky patcher ile kaldırabilirsiniz.

Lucky Patcher v5.7.2 Final Resimleri
Lucky Patcher 5.8.5 Full Apk Download
Lucky Patcher 5.8.5 Son Sürüm Apk indir
ZippyShare
QFS MOBI
Upfile Mobi
Alternatif Mobil Apk indirme Linkleri


4 yorum

Arkadaşlar kesinlikle bu programı indirmemenizi öneririm çünkü çoğu cihazda yükledikten sonra bir sorun oluşuyor. Başka bir apk yükleyemiyorsunuz telefon hafızası tamamen boş olmuş olsa bile hafıza dolu hatsı veriyor (bu konuda tecrübeliyim)

Admin amacım siteyi karalamak değil çok güzel paylaşımlar yapıyorsunuz ama bu program o internetten araştırabilirsiniz gerçekten zararlı bir yazılım bu program yüzüne telefonumu fabrika ayarlarına döndürmüştüm.

Reply

dostum ilk defa böyle bir şey duydum.bizzat bende kullanıyorum ama sorun yaşamadım.başına böyle bir şeyin neden geldiğini araştıracağım.teşekkürler.

Reply

Sıradan apk blog sayfası haline geldin siberyazilimci 😊 çoluk çocukları daha fazla bu tarz paylasimlarla tutamazsin . Aslında sana şunu söylemek istiyorum pilini pirtini toplayıp köye yerleş. Beynin oksijene ihtiyacı var 😂

Reply

biz sadece seçilen elit uygulamaları ve bulduğumuz internet yöntemlerini paylaşıyoruz buyur kapı orada

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.