Vodafone Bedava İnternet OpenVPN 2016


Avea, Turkcell, Vodafone Bedava İnternet OpenVPN 2016

İnternet kullanımı günden güne arttıkça operatörler arasında ki fiyat rekabetide aynı orantıda kızışıyor. Turkcell, Avea ve Vodafone gibi büyük firmalar 2016 kampanyaları yaparken kullanıcılar ise sürekli bedava mobil internet peşinde koşuyor. Durum böyle olunca OpenVPN gibi sistemler kullanılarak bir şekilde ücretsiz internet bağlantısı elde edilmeye çalışılıyor. Özellikle 14-22 yaş aralığında ki gençlerin çok ilgisini çeken bu VPN sisteminin mantığı şu; VPN farklı bir IP'den bağlantı kurup köprü vazifesi görüyor ve sizi ağa ücretsiz bağlıyor. Yani siz bu sistem üzerinden bağlanıyorsunuz. Bunların şifresi ve bilgileri değişebiliyor, bizler sizin için bunlarıda sürekli güncelliyoruz.

OpenVPN Nasıl Kullanılır

Programı öncelikle Google Play'den indiriyorsunuz. Daha sonrasında ise telefonunuzda çalıştırıyorsunuz. Sonrasında sırasıyla şu adımları takip ediyorsunuz; Import>Import Profile from SD Card>Yüklediğiniz VPN Dosyasını bu adımda bulup seçiyoruz>Kullanıcı adı ve şifre girip bağlanıyoruz. Bu adımları yapabilmeniz için telefonunuzun rootlu olması ve içerisinde TL bulunmaması gerekir yoksa paranızı çekebilir operatörünüz. İşte hepsi bu kadar. OpenVPN nasıl kullanılır sorunuzun yanıtını böylelikle bulmuş oluyorsunuz. Mobilhile.com'da daha detaylı bir anlatım bulabilirsiniz. Hadi diyelim ki bunları başaramadınız ki hepsi oldukça basit, bir kaç dakikada çözülebilecek birşey. O zaman varolan bir WiFi'nin şifresini kırın. Nasıl mı? Wifi şifre kırma 2016 ile bunu kolayca başarabilirsiniz. Sonrasında telefonunuz ile belirlediğiniz şifreyi girerek bedava internet keyfini sürdürebilirsiniz. Bizden bu kadar tüyo yeterli diye düşünüyoruz. Keyfini çıkarın.

17 yorum

gotununsiktigim vodafone da open mopen calismiyo milleti hit yapmak icin kandiriyon yarragimin kupası

Reply

hit çekmek için değil tanıtım yazısı bu cahil .Parası ödenmiş bir yazı mal mal yorum yapıp ne eldetmeye çalışıyorsn biraz anlatsana? makale bize mi ait yook ? başka sitenin reklamı var sen bi siktir git okumayı öğren ondan sonra gel küfür et.

Reply

sie orsssssspi cocugu

Reply
Adsız mod

Çalıştı teşekkürler emeği geçen herkese

Reply

La config dosyasi nerde

Reply

Bizim millet okuma özürlü ben yaklaşık iki senedir siberyazilimci ailesinin içendeyim güldük eğlendik fayda sağladık çok faydası olan arkadaşlarımız oldu burda anlatılmak istenen sürekli açıklar kapandıkça yeniden bu yöntem yada benzer yöntemlerle girilebiliyo olması yani hiç bilmeyen insanlar için yazılmış bi yazı eskiden okuma yazma öğrenip siyaset yapan insanlara cahil derdim şimdi okuma yazma bilmeyende her olaya muhalif oluyo ayıp gerçekten ..

Reply

Kardeş önnce razı indirdim ama içindeki dosyaya tıklayınca hiç bir bileşen açamaz diyedir yazı çıkıyor

Reply

Kardeş önnce razı indirdim ama içindeki dosyaya tıklayınca hiç bir bileşen açamaz diyedir yazı çıkıyor

Reply

Sart kardesim rootsuz olmuyo ancak vodafoneda ben bulamadim vflive kapali oldugu icin yapamadim vodafone da.telefonun rootlu olmasi şart.

Reply
Adsız mod

Çalışıyor teşekkür ederim.

Reply

configi nerden alıyoz :)

Reply

Admin vodafone icin vpn book sitesindeki hangi dosya gecerli ve bir soru daha zaten vpn bookta kullanici adi ve sifre car kendimize hesap acmak zorundamiyiz ?

Reply

Yada vodafone icin gerekli dosyanin linkini yanit olarak ver

Reply

Wpn dosyayı nasıl nereden buluyoruz nasıl kuruyoruz open wpn dosya nasıl lütfen bilen yardım etsin çok acill

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.