Eğitim Setleri - Sürekli Güncellenecektir

Linux Eğitim Seti PDF Türkçe

Linux tamamen açık kaynak kodlu bir işletim sistemi çekirdeğidir. Özellikle yazılımcılar ve geliştiriciler tarafından kullanılsa da ev kullanıcıları için de gayet kullanılabilir bir sistemdir. Son yıllarda özgür geliştiriciler tarafından grafik ve kullanım açısından oldukça kolaylaştırılmıştır. Linux eğitim setini indirerek nasıl kullanılacağını uygulamalı olarak öğrenip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Verdiğimiz PDF ODTÜ tarafından hazırlanmıştır ve 249 sayfadır.
Aldatma Sanatı - Kevin Mitnick PDF

Dünya’nın en büyük hackerlarından ve sosyal mühendislerinden biri olan, Microsoft’u Motorola’yı hackleyen Kevin Mitnick’in kaleme aldığı, olası sosyal mühendislik senaryolarının anlatıldığı kitaptır. Adından da anlaşılacağı gibi insanları ve şirketleri sosyal mühendislikle ve senaryo ile aldatmayı anlatmadır yani Aldatma Sanatı.
Photoshop CS6&CC Eğitim Seti

Adobe Photoshop programı 2000’li yılların başından beri dünyada en çok kullanılan tasarım programıdır. İlk sürümünün ardından yıllar geçse de hala aynı kalitesini korumaktadır ve programın en önemli özelliklerinden biri de ilk sürümünün kullanımına hakimseniz en son çıkan sürümü de birkaç farklılık dışında kullanabiliyor olmanız. Photoshop eğitim seti bundan dolayı her sürümde işinize yarayacaktır. Paylaştığımız eğitim seti Rar formatındadır ve içinde hem metin dosyaları hem de videolu eğitimler bulunmaktadır. Kodlab yayımevinden çıkan ve piyasa fiyatı 25 lira olan bu kitabı okuyarak Photoshop’a hakim bir konuma gelebilirsiniz.


2 yorum

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.