En İyi Yerli Filmler Listesi - 2017


Merhaba dostlar. Bu yazımda sizlere 2017 en güzel yerli filmler listesini hazırlamış olan bir abimizin paylaşımını direkt olarak aktarıyorum.
Yerli yapım en güzel filmler 2017 listesine giren güzel filmleri sizler için derlemiş…

BİR ANNENİN FERYADI

Bir annenin feryadı filmi 1975’ten günümüze kadar 2 milyondan fazla satmış Raif Cilasun’a ait Bir Annenin Feryadı kitabından esinlenerek yazılmıştır. Vizyona yeni girecek filmler arasında olan bir annenin feryadının vizyon tarihi 28 nisan 2017’dir. Yönetmeni ve senaristi Atilla Gökbörü’dür.

ÇALGI ÇENGİ 2

Çalgı çengi 2 6 ocak 2017’de vizyona girmiştir. Senaristliğini ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı filmin başrol oyuncuları Murat Cemcir ve Ahmet Kural’dır. 2017 en iyi yerli filmler arasında olmaya aday filmin türü komedidir. Mafyaya bulaşan ve sonra çıkmak için verilen mücadele komedi tarzında beyaz perdeye aktarılmıştır.


RECEP İVEDİK 5

Recep İvedik 5 16 şubat 2017 tarihinde vizyona girdi. Seri olan film kendi rekorunu kırma yolunda ilerlerken en kaliteli yerli filmler arasına adını yazdıracak. Filmin başrol oyuncusu olan Şahan Gökbakar aynı zamanda filmin senaristi. Bu filme ölen bir yakının taziyesine giden Recep ölen kişinin yarım kalan işini tamamlamak ister. İş ise milli takım oyuncularını Makedonya’ya götürmektir. Milli takım Recep’in yaptığı kuru fasulyeden zehirlenince kaptan takımı oyundan çekmek ister tam burada devreye recep girerek oyuncular yerine kamyon şoförü arkadaşlarını çağırır.

KÖTÜ ÇOCUK

Kötü çocuk filmi 20 ocak 2017’de vizyona girmiştir. Büyük bir ilgi ile vizyona girmesi beklenen film 2017 en iyi yerli filmler arasına adını yazdıracak gibi görünüyor. Filmin konusu: Babası tarafından terkedilen Kayla annesi ile yaşamakta iken 17 yaşında babası çıka gelir. Babası ile İstanbul’a taşınan Kayla yeni okula, yeni şehre alışmaya çalışırken okuldaki Meriç’e denk gelir. Gizemli çocuk Meriç ile birlikte Kayla’nın hayatı da karmaşık bir hale gelecektir.

BİZ SİZE DÖNERİZ

Vizyona girecek filmler arasında yer alan biz size döneriz filmi 3 Mart 2017’de vizyona girecek. Başrollerinde Hande Soral, Fırat Albayram, Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram bulunmaktadır. Filmde üniversiteden mezun olan altı gencin iş bulma maceralarında yaşadıkları, bu esnada aşk, ihanet gibi durumlarla karşılaşarak kendi özlerine kavuşma hikayeleri anlatılmaktadır.

Hep Yek 2

Ocak 2017 vizyonda yerini alan ve serinin ikinci filmi olan Hep Yek 2 de Gürkan Uygun ve Fırat Tanış başrolleri paylaşıyor. Serinin ilk filminin belli bir izleyicinin altında kalmasından sonra 2. Filmin ne kadar gişe yapacağı merak konusu.
Sizler için en güzel yerli filmler 2017 listesini derledim arkadaşlar. Filmler en kısa sürede sitemize yüklenmeye başlayacaktır.

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.