Aliexpress'den Telefon Almak

                 Merhaba arkadaşlar bugün sizlere çin' den nasıl telefon alabiliriz onu anlatacağım.

Çinden alışveriş yapanların sıklıkla düşündüğü, ama bazı kişilerin denemediği halde hayatta gelmez yasak gibisinden söylemlerinden dolayı almaktan çekinen arkadaşlar yazımı okuyarak çekinmeden deneyebilirsiniz.
Ben bu yöntemle 4 telefon aldım size işini bilen bir satıcı linki atacağım evet başka satıcılar var ama onlar yenilenmiş cihaz satıyor veya hafif çizikleri olan kusurlu cihazlar satıyorlar bu vereceğim satıcı kendi işini kendi yapıyor diye bilirim sizin hiç 2 paket halinde gönder demenize gerek yok.
Aldıktan sonra satıcıdan size kutusunu göndereyim mi ? diye mesaj gelebilir benim kendi fikrim kutusunu istemeyin ben 4 telefon aldım sadece birisinin kutusuyla birlikte isteyince o gümrükte takıldı.
Satıcı kendisi telefonun şarj aleti gibi kutuda ne varsa onu paketleyip bir kutuda gönderiyor taşımada kırılma vs olur diye korkmanıza gerek yok.
Ürün gümrükte kalırsa para iadesi yapılıyor.

RİSKLER

Ürününüz gümrükte takıldı diyelim para iadesi yapılır ancak ürünün kargo bedeli ödenmez ben bu riske girip' te alıyorum ürünleri zaten bu satıcıdaki kargo fiyatları 20-30 dolar telefondan telefona değişim gösteriyor ancak standart fiyatlar bunlar diyebilirim 

                                    Alacağınız Satıcı Adresi Tıkla Git
                               https://tr.aliexpress.com/store/113229?spm=2114.010208.3.69.B6ozfU