Turkcell Vodafone ve Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Vodafone ve Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz ki ülkemiz potansiyel olarak günden güne büyüyor teknoloji ve bilim alanında sürekli gelişiyor. Durum böyle olunca arz/talep eğilimi çok sert şekilde ivme kazanıp yükseliyor. Günümüzde elektronik cihazlar (Bilgisayar, telefon, tablet vs) hayatımızın olmazsa olmazları konumunda yer alıyor ve onlarda ayrı yaşayamıyoruz. Hemen herkesin elinde en az 1 tane telefon var ve bu cihazlar 1 yaşında çocuktan tutun 80'lere dayanan olgunlukta bireylerde dahi bağımlılık yapabiliyor

Kullanım o kadar arttı ki dev bir sektör oluşturdu. Operatör firmaları bunun en bariz örneği konumunda. Bu yüzdendir ki Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom yani eski adıyla AVEA kullanıcı kazanmak için ciddi bir bedava internet yarışı içerisine giriyor. Biz kullanıcılara da bu yarıştan meyve toplamak düşüyor. 

Bedava internet Nasıl Yapılır?

Aslında çoğu zaman bir şey yapmamıza gerek yoktur. Neden mi? Çünkü bu çığ gibi büyüyen müşteri ve abone kapma yarışı fiyatları inanılmaz düşürüyor, zamanla yeni bedava internet kampanyaları oluşturmaya dönüyor ve bizlerin cebine hediye olarak geri dönüyor. Örneğin bir operatörden başka bir operatöre geçince inanılmaz hediyeler kazanabiliyoruz. 

Ülkemizin en köklü GSM şirketlerinden olan Turkcell buna sadece bir örnek. Son aylarda "Salla kazan" adı altında inanılmaz abone kazandı ve rakipleride büyük bir hızla benzer faaliyetler türeterek karşılık verdi. Peki siz bir operatör olsaydınız ne reaksiyon verirdiniz? Tabiki kısasa kısas taktiğini benimserdiniz!

2017 Bedava internet Kampanyaları

Girdiğimiz yeni yılda özellikle 2017 Ramazan ve sahur gece bedava internet kampanyaları yakın zamanda büyük bir önem kazanacak. Bu yüzden şimdiden dev şirketler büyük kampanyaların hazırlığını yapmaya, alt yapıyı oluşturmaya başladılar. Siz siz olun bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tercihinizi yaparak bu işten en karlı çıkan olmaya çalışın.

Örnekleri sınırsız sayıda çoğaltabiliriz. Nasıl mı? Bimcell, PTTCell, Teknosacell gibi yeni firmaları unutmayın, bunlarda güzel kampanyalar yapabilir ve sizi şaşırtabilirler. Çünkü diğer firmalardan ziyade bu küçük rakipler çok daha büyük riski göze alabilirler. Ayrıca kullanım avantajı sunarak sizin gönlünüzü fethedebilirler. Bizi takip ederek daha bir çok yenilikten haberdar olabilirsiniz. TeşekkürlerYorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.