Spotify Premium Hesap Düşürme v1.0

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere çoğu kişinin ihtiyacı olan premium spotify hesabı nasıl bedava şekilde düşürebileceğini göstereceğim.Kullanımı sizlere karışık gelebilir diye videolu anlatım çekmiş bulunmaktayım.Gerekli tüm dosyalar indirme linkleri ile birlikte aşağıda vereceğim. İnternet üzerinden combolist bulabilirsiniz ancak kaliteli combolist zor bulunmakta ve para ile ücret karşılığı satılmakta internet üzerinden değil de sizlere videoda gösterdiğim uygulama sayesinde kendiniz ücretsiz şekilde combolistinizi hazırlayabilirsiniz.

Videolu Anlatım ;

Gerekli Uygulamalar ;


Us pas Çevirici v1.0 ;


Combo list arayıcı ;


Combo list metin ;


Spotify Checker ;

( İndirmek için Butonlara tıklayınız mobil linkler karışıklık olduğu için en kısa sürede eklenecektir.)


10 yorum

eline sağlık hakancım ;) REŞAT OK

Reply

Eyv kardeşim benim 💓

Reply

linklerde sıkıntı var

Reply

Combo List Arayıcı Vs Sıkıntılı :)

Reply

linkler sorunlu kardeş bi düzelti ver

Reply

Linkleri düzenledim arkadaşlar

Reply

Hakan abi arkadaslar şey soruyor. Bu transfer donemi bitti bitio ya fifa 14 dun kadrolarını tekrar guncelleyebilirmisiniz die? Gecenkini begenmislerde? Ne diyebilirwin bu konu hakkında?

Reply

kardeşim banada lazım bulursam paylaşırım büyük ihtimal ile ayın 8 den sonra çıkarsa çıkar o vakit çünkü transfer sezonu kapanıyor bulursam paylaşmaya çalışacağım

Reply

Allah razi olsun abi yardımın icin saol.Yalnız oyuncuların puanı biraz dusuk gibi geldi bana mesela terstegen 82 bi 86 olması lazım gibi mesela rakitic81 oda bi 85 mesela neymar 84 oda bi 89 mesela marselo 82 oda bi 87 mesela eden hazard 84 oda bi 89 mesela mesut 81 oda bi 86-87 falan olsa. Bunlar ayarlanabiliri mi abi sen bi sorustursan?

Reply

Şu sitenin tasarımını temasını değiştirin lütfen çok dandik duruyor. Siber yazılımcıya daha iyisi daha şık birşey lazım :)

Öncelikle Sarı renkten kurtulun Kırmızı Beyaz tonlu Olsun yapın işte birşeyler WEB tasarımdan anlayan birileri illaki vardır

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.