I-Doser Premium Apk Full 1.5.4 APK indir
i- Doser APK
i- Doser Full


Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle idoser ne olduğuna ne işe yaradığını değinmek istedim.
İlk önce şunu belirteyim yapacağınız şeylerde tamamen sorumluluk sizlere aittir. I-Doser nedir diye soracak olursanız I-Doser bir tür uyuşturucu türüdür. Nasıl diye soracak olursanız günümüzdeki kullanılan uyuşturuculardan çok farklı  Normal hayatta duyduğunuz ses dalgaları ses seviyeleri hepsi insanlarda olumlu veya olumsuz psikolojik durumları ortaya koymuştur. Beyninize giden bu ses dalgaları psikolojik durumunuzu hemen değiştirebilmektedir.  Dinlediğiniz bir şarkıdan sonra çok mutlu enerjik bir hale gelebilirsiniz veya mutsuz , hayattan sıkılmış hayatı sorgulamış bir kişilik haline de gelebilirsiniz. 

Uygulamanın içinde belli başlı müzikler bulunmakta ve bu müzikler ses dalgaları özen ile seçilmiş müziklerden , ses dalgalarından , notalardan oluşmuştur.


İçinde barındıran müzikler  mutluluk , hüzün , korku , sevinç gibi modlar bulunmaktadır. Gerekli koşulları  sağlarsanız örnek veriyorum karanlık bir odada gözlerinizin görmediği bir odada gevşemeniz gerekmektedir ardından , ses kalitesini ses desibellerini iyi aktarması beyninizin  ses desibellerini kavraya bilmesi gerekmektedir.
İ- Doser Resimleri ;Uygulamayı indirmek için Butonlara tıklayın ;


Alternatif link 1 ;Alternatif link 2 ;Mobil link ;
4 yorum

Uygulamada diğer müzikleri(anahtar olanları) indiremiyorum premium un içine girmiyor mu nasıl açarız

Reply

Lucky Patcher kullanarak açabilirsin.

Reply
Bu yorum yazar tarafından silindi.

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.