Mİ Band 2 Arayan İsmi - Mi Fit APK indir
Mi Fit Türkçe APK 
Mi Fit Arayan İsmi Apk
Mi Fit Apk İndir
Merhaba arkadaşlar günümüzde artık eskisi gibi eski model saatler kullanılmıyor zaman geçtikçe hayatımızda değişiklikler oluyor  ve beraberinde yeni şeyler ile karşılaşıyoruz.
Play Storede mi band için yapılmış olan yüzlerce uygulama bulunmakta ve hepsi çok iyi özelikler barındırmakta çoğunu denemiş bulunmaktayım ama en iyisi en tavsiye edilen resmi uygulaması Mi fit uygulamasıdır. 


Saatin özeliklerin yazmayacağım çoğunuz biliyordur ama eğer bilmiyorsanız ilgi gelirse ileriki zamanlarda saatin özeliklerini işlevlerini barındıran bir makale yazabilirim sizler için neyse şimdi Play Storedeki Mi fit uygulaması arayan ve mesaj atan kişilerin ismini göstermemektedir.


Sizlere indirme linkini aşağıda vermiş olduğum uygulamayı indirin onu kurun ve kullanın o uygulama mi fitin modlanmış halidir arayan ismi mesaj atan ismi göstermektedir ruslar tarafından çok başarılı şekilde modlanmıştır.

Uygulamayı indirmek için butona tıklayınız ;


Alternatif link 1  ;


Alternatif link 2 ;


Mobil link ;2 yorum

Giris yapılmıyor ha birde bu saat bir calismassa yandın sen

Reply

Telefonun dilini İngilizce yapın uygulamayi acin mi bandinizi baglayin arama ve mesaj bildirimlerini açın , deneyin . Daha sonra telefonun dilini Türkçe yapın ve APK vb şeyler indirmeden resmi uygulamasi ile aynı işlevi gerçekleştirin...

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.