TextNow - WhatsApp Yurt dışı Numarası Almak

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere textnow ile nasıl yurtdışı numara alabileceğinizi göstereceğim yöntem yenidir ve kesinlikle sıkıntısız çalışmaktadır.


İlk önce belirteyim arkadaşlar bu numara ile yapacağınız hertürlü işlemlerden biz sorumlu değiliz herkes kendi sorumluğundadır. Bunu yazmamın sebebi illegal yoldan numarayı kullanmak isteyen arkadaşlar için bir uyarıdır.
Yöntemi paylaşmamızın sebebi bireysel hattı olmayan arkadaşlar WhatsApp kullanamamaktadır. Bu yöntem ile WhatsApp kullanabilirsiniz.Uyarımızı yaptıktan sonra anlatıma geçebiliriz. İlk önce yapmanız gereken sizlere alt kısımda verdiğim linkteki textnow sürümünü indirmektir. Uygulamayı indirip kurduğunuzu açtığınızı var sayıyorum.


Böyle login giriş ekranı gelecektir. Bu kısımdan hesap açabilirsiniz hesap tek kullanımlık kısa süreli kullanım için kullanmak istiyorsanız kayıt kısmını sallayıp giriş yapabilirsiniz.
 Ama numara kalıcı ve uzun süreli sizde olmasını istiyorsanız kendi mail adresinizi girip onaylamanızı tavsiye ederim.

O kısmı atladıktan sonra sizden alan kodu girmenizi isteyecektir. Ve her alan kodu çalışmamaktadır. 785 alan kodunu yazdıktan son alttaki butona basıp devam dedikten sonra sizden bir numara seçmenizi isteyecektir ve o kısımda ister seçin ister hızlı geçin sizlere kalmış bir durum.

Bu numarayı WhatsApp üzerinde kullanmak isteyen arkadaşlara gelelim ilk önce numarayı giriş yaparken başına numaranız ile birlikte alan kodu +1 785 *** **  neyse numaranız girin sms yolla seçeneğine basarsanız sms gelmeyecektir ara butonuna tıklayın ardından Whatsapp texnow hesabınızı arayacaktır açıp sizlere verilen kodu yazdıktan sonra kullanabilirsiniz.

Ek olarak telefonunuzda 2 WhatsApp kullanmak istiyorsanız aşağıda verdiğim whatsapp uygulamasını kullanabilirsiniz.

Umarım bu yöntemi illegal şeyler üzerine değil de normal sağlıklı biçimde kullanırsınız.

Geçersiz Numara Hatası alanlar ;
 Bu hatayı alıyorsanız aşağıdaki adımları izleyin

Textnow > Ayarlar > Accounts > Numaranızın üstüne tıklayın > Sağ üstte 3 noktaya tıklayın Evet Diyin > Sonra çıkan pencerede Charge  yazısına tıklayın ve oraya 785 yazın alttaki herhangi bir numarayı seçip tekrar deneyiniz.


Uygulamayı indirmek için butona tıklayın ;

Alternatif link 1 ( texnow ) ;


Alternatif link 2 ;


Alternatif link (GB WhatsApp ) 1 ; Mobil link ;
7 yorum

Olmuyor her seferinde hata veriyor

Reply

numarayı almayı başardım ama whatshapp yemedi bu bir cep numarası değildir diyor...

Reply

Olmuyor bosa denemeyin

Reply

geçerli numara değil diyor zamanınıza yazık

Reply

785 de sikinti var baska alan kodu lazim

Reply

587 365 bunlar oliyoo hata verir onun sisteminde bende herkes hata alıyor bende sikinti yok 20 TL den okutuyor um numaraları 7 bin tane sartim

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.