L Speed Pro - Pil Ömrünüzü Uzatın Cihazı Hızlandırın
L Speed Pro APK
ANDROİD hızlandırıcı
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere android platformunda çoğu uygulamaya taş çıkaracak bir uygulama sizlere tanıtacağım.

Uygulamamız L Speed Pro ve oldukça işe yarar bir uygulama cihazınızda kasma donma gibi sıkıntılar varsa emin olun bu uygulama sayesinde en az seviyeye indirebilirsiniz. Eğer şarja kullanım süresine önem veriyorsanız benim gibi şarj modunu aktif edebilirsiniz 2 kat şahsen verim almaktayım eski şarj süremle oranla.


uygulamada çeşitli modlar bulunmaktadır Eğer cihazınızda pil tüketimi hakkında sıkıntı çekiyor iseniz pil modunu seçebilirsiniz Eğer cihazınız kasıyorsa aktif olarak çalışmıyorsa donma vesaire durumlar çok sağ hız modunu seçebilirsiniz Ayriyetten her ikisi olsun diyorsanız denge modunu seçebilirsiniz orta derece olan Bu modda cihazınızın pil tüketimi stabilize hale gelmiş olacaktır Ve cihazınız Hızır düşmeyecektir.
Ekran Görüntüleri ;
Not ; Uygulama direk olarak sistem uygulamalarına düzenleme yapar host oluşturur anlayacağınız şekilde kesin bir şekilde katkı sağlamaktadır.


uygulamayı indirmek için yapmanız gereken tek şey aşağıda bulunan bağlantıları tıklayarak gelen sekmede 5 saniye bekledikten sonra sağ üst kısımda çıkan reklamı geç butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Bağlantılar ;
Mega ;https://mega.nz/#!KxkARAZA!DRBNweAac6j0-x1V6uagroNvjyGKI0pkioo7667uReo


Yandex Disk ;
https://yadi.sk/d/9JwACig13SXYD2


1 yorum:

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.