Steam Yasal Kampanya ; Ücretsiz H1Z1
Steam Kampanyalar
Ücretsiz H1Z1 Steam İndirMerhaba arkadaşlar bugün sizlerin Steam'ın ve H1Z1 yapımcılarının  sizlere sunmuş olduğu kampanyadan bahsedeceğim.  3 yıllık erken erişim beta sürümünden sonra 31 TL fiyatı ile ilk hayatta kalma battle royale oyun tarzı ile hayatımıza girmişti ve kısa zamanda çok gelişip çok tutulmuştu.

Ancak H1Z1 oyuncularda gerekli ilgiyi görmeyince kısa süre içinde farklı oyun platformlarına takipçiler gözlerini dikmişti Pnbg - Fortnite gibi ve gün geçtikçe oyuncu sayısı düşen H1Z1 bugün 09.03.2018 tarihinden itibaren ücretsiz olarak kullanımı devreye sundu.

Eğer oyunu satın almışsanız daha önceden Oyun içi hediye silah veya başka içerik alabilirler veya Steama bilidip kolayca para iadesini alıp ücretsiz tekrar oyunlarına kaldıkları yerden devam edebilirler.


H1Z1 Ekran Görüntüsü ;


H1z1 Ücretsiz İndir 
Steam H1z1 İndir


Oyunu indirmek için yapmanız gereken tek şey sizlere alt kısımda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak çıkan sayfadan H1Z1 oyununu kütüphanenize eklemeniz ekledikten sonra istediğiniz vakit oyunu indirebilir giriş yapabilirsiniz.Kampanya linki ;


1 yorum:

2 haftayı geçtiyse nasıl gerı alıcaz parayı

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.