Computer Launcher Full - Windows 10 Style
Computer Launcher APK Full
Computer Launcher Kilitleri Açık APK


Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Android cihazlar için hazırlanmış olan Computer Launcher uygulamasını tanıtacağım.  uygulama profesyonel olarak hazırlanmıştır yapımcılara çok özen göstererek her türlü detayları dikkatlice inceleyerek tasarlamıştır Android platform için yapılmış en iyi Windows Launcher uygulamasıdır.

Eğer sizin de bilgisayarı ilginiz varsa cihazınıza bilgisayar görünümü vermek istiyorsanız bu uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz uygulama full sürümdür kilitleri açık ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz

Eğer Windows 10 teması hoşunuza gitmiyorsa masaüstünde bulunan temalar kısmından Size uygun temayı seçip indirip kullanabilirsiniz.

uygulamanın bildirimler kısmı bilgisayar gibi Windows 10 görünümündeki gibi sağ kısmında bulunmaktadır.uygulama full sürümdür kilitleri açık olarak kullanabilirsiniz.
Computer Launcher Resimleri ;

Computer Launcher Full Sürüm

uygulamayı indirmek için yapmanız gereken tek şey aşağıda bulunan bağlantılara tıklayarak gelen sekmede 5 saniye bekledikten sonra sağ üst kısmında çıkan reklamı geç butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.
Bağlantılar ;

Zippyshare ;https://www68.zippyshare.com/v/ErPXCIcx/file.html
Yandex Disk ;https://yadi.sk/d/Uwx_GDVz3UcKh8

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.