Bip Sürpriz Nokta Kampanyası Hilesi
Türkcell Bedava İnternet
Türkcell Sürpriz Nokta

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Turkcell'in yapmış olduğu sürpriz nokta kampanyasını tanıtacağım yöntem gayet basit Turkcell'in size verdiği noktalara giderek hediyenin üstüne tıklayıp kazan demeniz yeterli olacaktır ancak Çoğu kişi hediye noktaları uzak olduğundan ötürü hediyeyi alamamak da en çok 3 kilometre uzaktaki hediyeleri alabilirsiniz.

ilk önce yapmanız gereken şey sizlere aşağıda Vermiş olduğum bip sürümünü indirin son sürüm çalışmamaktadır.
indirdikten sonra bize gerekli olan sahte konum uygulamasını indirin linkler aşağıda bulunacaktır ardından Turkcell'in keşfet kısmına gelip sürprizi noktaya basıp Kazan diyin ardından oyna dedikten sonra gelen haritada bulunan hediyelerin konumunu aklınızda tutun sahte konum uygulamasına geçiş yapın sahte konum uygulamasından hediyenin bulunduğu konumu yazın ve konumunuz hediyenin olduğu konumu gözükecektir.

Not ;  sahte konumu ilk açtığınızda sizden sahte konum için izin isteyecektir telefon hakkında iyi girip derleme numarasına 7 defa tıkladıktan sonra geliştirici seçenekler açılacaktır geliştirici seçenekler den sahte konum ve uygulamasını seçin düzelecektir.


Sürpriz Nokta Resimleri ; Türkcell Bip
Turkcell Kampanyalar


Toplam 30 noktadan yararlanabilirsiniz.

Not ; 3 km hatası alırsanız belirli konuma geldikten sonra konuma basılı tutarak pil tasarrufu modunu geçtiğiniz zaman hemen hediyeyi kap dediğiniz vakit hediyeniz gelecektir aşağıda verilen linkleri kullanmanız tavsiye edilir.

uygulamayı indirmek için yapmanız gereken tek şey aşağıda bulunan bağlantıları tıklayarak gelen sekmede 5 saniye bekledikten sonra sağ üst kısmında çıkan reklamı geç butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.


3Km Çözüm ;
Bağlantılar ;
 Bip      ;


Fake Gps ( Yandex , Mega ) ;