Google Dijital Sertifika Nedir, Nasıl Alınır, Ne işe Yarar ? +GüncelGoogle Dijital Atölye, size kariyenizi ve işinizi özel esnek kurslarla gelişmenize olanak sağlayan, eğitim sonunda size Google Dijital Sertifika veren, İŞKUR'un da desteklediği bir projedir.
Herhangi bir şirkete gidip iş başvurusu yaptığınızda "Cv'ni görebilir miyim?" dediği zaman Google Dijital Sertifika iş hayatında size birçok iş olanağı tanıyacak. İsterseniz öğrenci, isterseniz işletme sahibi olun, eğitiminizin sonunda Google Dijital Sertifika'nızı alabilirsiniz.


Google Dijital Sertifika nasıl alınır?
Google Dijital Sertifika almak için önce Google Dijital Atölye eğitimini tamamlamamız gerekecektir. Eğitimi ortalama aralıksız 4-5 saatte bitirebilirsiniz. 

(Makalenin en altındaki linkten sertifikayı alabilirsiniz.)


Google Dijital Atölye'de 106 adet ders ve 26 adet rozet bulunmaktadır. Kontrol Panelim kısmından hangi konuları, dersleri bitirdiğinizi, nerede kaldığınızı ve yıldızladığınız önemli konuları bakmanıza olanak sağlayan kısımdır. Google Dijital Sertifika almak için 26 rozetin tamamını kazanmamız, ardından 40 sorudan oluşan Final Sınavı'na girmemiz gerekecektir.


Dersin videosunu izledikten sonra bilgimizi sınamak için belli başlı konu ile bağıntılı sorular sorar ve öğrenip öğrenmediğinizi test eder. Bütün dersleri bitirdikten sonra en son olarak Konu Değerlendirme Testi karşımıza çıkar. 

Herhangi bir soruyu yanlış cevaplarsak ne olur?


Yanlış yapmanız durumunda "Maalesef Testi Geçmediniz."başlıklı bir kutucuk çıkar ve yeniden denememizi ister, ta ki doğru cevabı verene kadar.Konu THT'de bulunan CH4M3 tarafından yazılmıştır.  Düzenlenerek ve Kendisinden izin alınarak paylaşılmıştır.


3 yorum

2.sorunun cevabı bey kafayı yiyecem

Reply

en alttaki verdiğim linkten siteye gidip eğitimi tamamlamak

Reply

Keşke cevaplarını paylaşsaydınız. Yabancı sitelerde herkes koymuş cevaplarını. Bir bizim Türk sitelerinde yok. Bir kaç kişiden rica ettim onlarda cevap vermediler. Cevapları verecek bir iyi niyetli yok demek ki .

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.