Askeri Alımlar ve MSÜ Sözlü Mülakat Soruları v1.0 APK indir

Askeri Mülakat Soruları Uygulaması APK indir
Askeri Mülakat Soruları

Askeri Mülakatlarda sorulmuş tüm soru ve cevapları içeren android uygulamadır.

Askeri alımlar, her sene on binlerce gencin başvurduğu, devlet merkezli olan mesleklerin başında geliyor. Milli Savunma Üniversitesi başta olmak üzere on binlerce genç, gelecek kariyerinde askerlik mesleğini ön planda tutuyor. Askeri personel ve askeri öğrenci alımlarında, artık en önemli kıstas ve ölçüt sözlü mülakat aşaması olmuştur. Asleri alımlar sözlü mülakat aşamasını başarı ile tamamlayamayanlar, diğer başarıları ne olursa olsun elenirler..

Milli Savunma Üniversitesi, 31 Temmuz 2016 tarihinde Millî Savunma Bakanlığı'na bağlı olarak kurulan askerî yükseköğretim kurumudur. Kara Harp Okulu, Deniz Harp Okulu ve Hava Harp Okulu öğrencileri artık MSÜ bünyesinden çıkacaklardır. Aynı zamanda Kara Astsubay Meslek Yüksek Okulu, Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu, Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulu ve Bando Astsubay Meslek Yüksek Okul öğrenci seçimleri de MSÜ öğrenci temin sistemi içinde yapılacaktır. MSÜ öğrenci alımının ise en önemli kısmını sözlü mülakat aşaması oluşturmaktadır. İşte bu noktada uygulamamız, geçmiş yıllarda çıkmış ve bundan sonra çıkabilecek MSÜ sözlü mülakat sorularını sizlere sunmaktadır.

Uygulamamız içinde aynı zamanda aşağıdaki askeri alımların sözlü mülakat soru ve cevaplarına ulaşabilirsiniz

Subaylık sözlü mülakatları
Sözleşmeli er sözlü mülakatları
Astsubaylık sözlü mülakatları
Sözleşmeli uzman sözlü mülakatları

Sözlü mülakatlarda ilk 60 saniye hayatidir. Adayın bilgili, donanımlı ve hazır olması, bu noktadan sonra hayatını nasıl yaşayacağını belirleyen en önemli süreci ifade etmektedir. Eğer sizde askeri alımların sözlü mülakatlarına hazır, donanımlı ve bilgili girmek istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka almalısınız.

Uygulamamızda binlerce soru ve cevap, sizleri bu sürece hazırlamak için uzmanlarca titizlikle hazırlanmıştır. 

Askeri Alımlar ve MSÜ Sözlü Mülakat Soruları APK Uygulama Resimleri


Askeri Mulakat Soru ve Cevapları indir
Downloads
3mb APK

Mediafire

Zippyshare

1 yorum:

Basıyorum soru gelmiyo

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.