KPSS Sen Bilirsin RAMAZAN YETGİN v1.3 APK indir

KPSS Sen Bilirsin Benim Hocam APK Yükle

KPSS Hazırlanma Uygulaması Olan KPSS Sen Bilirsin Uygulaması Tarih & Coğrafya & Vatandaşlık üzerine bilgiler vermektedir.

Sen Bilirsin, soru-cevap yöntemi kullanılarak hazırlanmıştır. Çoktan seçmeli soru tarzlarından bu yönü ile ayrılan bu kitap ve uygulama, bizlere büyük bir heyecan katmıştır. Uzun süren konu taramaları ile sınav gerçekliğine en yakın sorulara ulaşmaya gayret gösterdik. Sadece bilgiler ile yetinmeyip, öncüllü sorular ile de destekledik.

KPSS Sen Bilirsin Soru Cevap Uygulaması ile, günün her anı elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlarla geçirmiş olduğumuz süreyi daha verimli bir şekilde değerlendirmeyi amaçlıyoruz. Mobil uygulama içerisinde, dersleri TARİH & COĞRAFYA &VATANDAŞLIK olarak üç ana kategoriye ayırdık. Her kategoriyi kendi içerisinde alt başlıklarına göre tasnifledik. Her bir konu için kişisel başarı oranınızı, öğrenmiş olduğunuz bilgilere göre uygulamamız üzerinden takip edebilirsiniz. Önemli gördüğünüz soruları favorilerim bölümüne ekleyerek daha sonra bu bölümden ayrıca tekrar edebilirsiniz.

KPSS Sen Bilirsin Benim Hocam APK Resimleri


İndirme ve Yükleme Linkleri
Downloads
26mb APK

MediafireYorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.