Wallify Pro - 4k, HD Wallpapers & backgrounds v1.4.7 Apk indir

Wallify Pro APK indir
Walliy Son Sürüim Duvar Kağıtları indir

Wallify binlerce güzel HD duvar kağıdının bir koleksiyonudur, her görüntü ekibimiz tarafından seçilmiştir, böylece bu uygulamada sadece en iyi ve HD duvar kağıdını göreceksiniz. Tüm görüntüler yüksek kalite (HQ) ve farklı çözünürlüklerdir. Ekranları olan tüm Android cihazlarını destekleyin: 1080x1920px (1080p Full HD) ve 2160x3840px (4k Ultra HD).

Cihazınız için özel duvar kağıtları ve arka planlar ile ekranınızın güzel görünmesini sağlayın. Her görüntü başka hiçbir yerde bulamayacağınız gerçek bir başyapıttır. Her gün yeni HD duvar kağıdı alacaksınız.

Wallify, cihazınızda her zaman güzel bir duvar kağıdı olduğundan emin olmak için yaratıcı bir duvar kağıdı uygulamasıdır. Bir app her yüksek kalite ve serin duvar kağıdı bulduğunda hayat daha kolay geliyor. Wallify ile yüksek kaliteli bir duvar kağıdı ve arka plan bulmak ve ayarlamak çok kolay.

Wallify ana özellikleri:
- Herhangi bir duvar kağıdı bulmak kolay.
- Son: En son duvar kağıtlarını keşfedin.
- Popüler: Kullanıcılar tarafından en çok hangi duvar kağıdının indirildiğini kontrol edin.
- Kategoriler: (Doğa Hayvanları Uzay Oyunları Tasarımı vb ...)
- Herhangi bir görüntüyü kalp simgesine tıklayarak kaydedin ve daha sonra hızlıca favori sayfada bulun.
- Uygulamayı kapatarak yeni bir duvar kağıdı ayarlayın: Beğendiğiniz duvar kağıdını seçin ve doğrudan uygulamaya ayarlayın. Sadece resmi açın ve Set simgesine dokunun.
- Birden fazla boyut: Bu uygulama, cep telefonu veya tablet kullanıyorsanız, herhangi bir cihaz için optimize edilmiştir.

Wallify Pro 4K HD Wallpapers Duvar Kağıtları


Wallify APK indirme ve Yükleme Linkleri
Downloads
5mb APK

Mediafire

Cloud Mail

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.