7 Minute Workouts PRO v3.0.1 APK indir

7 Minute Workouts Full APK Download
7 Minute Workouts Pro APK Yükle

Altı paket, tanımlanmış göğüs, bacak, kol ve daha sağlıklı ve daha iyi bir görünüm elde etmek istiyorsanız. Aradığınızı buldunuz. Uygulamada ki Egzersizler zaman alıcı değildir. Hızlı egzersizler yoğun çalışma programınızda sıkışabilir. Uygulama, siz ve benim gibi düzenli olarak akılda kalan kişilerle oluşturulur.

7 Dakika Egzersizler, aşağıdakiler için çeşitli etkili ve verimli egzersizler içerir:
- Abs
- Geri
- Kollar
- Biceps
- Baldır
- Göğüs
- Önkollar
- Bacaklar
- Omuzlar
- Triceps
- Kuadriseps
- Hamstrings
- Trapezius

Gördüğünüz gibi, bu fitness uygulaması kasların kontrolünü kaldırmayacak. Tüm alıştırmalar, eğitiminiz boyunca size rehberlik edecek çarpıcı bir video öğreticisi içeriyor. Bu uygulamada ek bir özellik kalori gelirinizi takip etmenize yardımcı olan saatin üzerindeki metabolizmadır. Her gün yaktığın kalorinin farkında ol.

Uzmanlar, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacak en etkili 7 dakikalık hızlı egzersiz ve beslenme planlarını derlediler. Ve kendi fitness meydan okuma için iseniz o zaman egzersiz özelleştirici deneyin. Bu özellik kendi antrenman mücadelenizi oluşturmanıza izin verir. Programınız biraz açılırsa, bu özellik size meydan okumayı sağlar: 7 dakikalık antrenmanınızı 8 dakikalık bir antrenmana ve bazı özel durumlarda bile 15 dakikalık antrenmanlar yapın. 7 Dakika Egzersizler, antrenmanınızı sadece 7 dakika ile sınırlamaz. Gökyüzü bile sınır değildir.

Hem aklınız hem de vücudunuz, değiştirmek üzere olduğunuz rutininizin yedi dakikasından yararlanacak. Bir milyondan fazla memnun kullanıcı, ancak kendiniz için denemeden önce onlara güvenmeyin. Şikayet etmeyeceksin, garanti ediyoruz.

Egzersizler evinizde tamamlanabilir. Birkaç dambıl egzersizleri dışında, ekipman gerektirmez.

7 Minute Workouts PRO - 90% DISCOUNT APK Resimleri


APK indirme & Yukleme Linkleri
Downloads
38mb APK

Mediafire

Cloud.Mail.ru

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.