Angry Birds Classic v7.9.4 MOD APK indir

Angry Birds Full APK Download
Angry Birds Hileli Mod APK Yükle

Angry Birds Classic Modlu Son Surum ile  Tüm paralı özellikleri bedava kullanabilirsiniz.

Angry Birds hayatta kalma söz konusudur. yumurtalarını çalan açgözlü domuzlar intikam saçmak. Domuz savunmasını yok etmek her kuşun benzersiz güçlerini kullanın. Angry Birds zorlu fizik tabanlı oyundur. Her seviye çözmek için mantık, beceri ve kuvvet gerektiriyor.

Oyunda takılıp kalırsanız Mighty Eagle satın alabilirsiniz! Mighty Eagle sınırsız kullanım verir Angry Birds bir kerelik uygulama içi satın alma işlemidir. Bu olağanüstü yaratık hasara yol açıyor ve unutulmuş sinir bozucu domuz şut gökten yükselmek olacaktır. Sadece bir yakalama vardır: Yalnızca saatte bir kez bir düzeye geçmek için Mighty Eagle yardımı kullanabilirsiniz. Mighty Eagle ayrıca tamamen yeni oyun hedefleri ve başarılar da içeriyor!

Mighty Eagle ek olarak, Angry Birds artık güç-up var! Gizli içerik kilidini açmak için kuşların yetenekleri ve üç yıldızlı seviyelerinin yükseltilmesi! Kızgın Kuşlar şimdi aşağıdaki inanılmaz güç-up vardır: lazer hedefleme için Sling Kapsam, Kral Sling maksimum flinging güç için, Süper Tohumlar kuşlarını supersize için ve Birdquake yere domuzların savunmasını sallamak!

MOD Özellikler.

Paralı İtemler Kilitler Açık.
Sınızsız Güç.
Reklamsız.

Angry Birds Classic APK Oyun  Resimleri
 APK indirme Linkleri
Downloads
98mb APK

Mediafire

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.