BeFunky Photo Editor Pro v6.2.4 APK indir

BeFunky Photo Editor Full APK Download
BeFunky Editor indir

BeFunky tarafından Fotoğraf Editörü. Fotoğrafınıza yapmak istediğiniz her şeyi, BeFunkyPro ile yapabilirsiniz! ÜCRETSİZ Uygulamamızdan sevdiğiniz tüm fotoğraf efektleri ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız pek çok şeyle birlikte, BeFunkyPro dünyanın en özellikli fotoğraf düzenleme uygulaması!

BeFunkyPro güçlü fotoğraf düzenleme araçları, inanılmaz bir kolaj makinesi, tonlarca font (cihazınızda bulunan tüm yazı tiplerine erişebildiğiniz için daha fazla ton), fantastik fotoğraf çerçeveleri, bindirmeler ve bir sürü harika hediyelik eşya ve çıkartma ile dolu geliyor. PLUS, fotoğrafınızı anında ve eşzamanlı olarak kameranın roll ve BeFunky, Facebook, Instagram, Twitter, Flickr ve Tumblr ile paylaşma yeteneğini veriyoruz.

Kayıt gerektirmez, ADS yok, filigran yok, sınırlama yok ve paylaşmaya zorlanmıyor… BeFunkyPro ile fotoğraf düzenleme deneyiminiz üzerinde tam kontrol elde edersiniz.

YENİ: KOLEKSİYON
En çok 9 fotoğraf, güzel arka planlar, metin ve çıkartmalar ile çarpıcı, dinamik kolajlar oluşturun

YENİ: TOUCH UP EDITS
En son teknolojiye sahip kırmızı göz azaltma, leke tutturucu, flaş leke çıkarıcı, diş beyazlatıcı ve daha fazlası ile fotoğraflarınızı piksele sonuna kadar çekin!

YENİ: FOTOĞRAF OVERLAY
Gerçekten eşsiz bir görünüm için fotoğrafınızın üzerine yerleştirilecek çok sayıda şekil ve desen!

YENİ: İYİ VE ETİKETLER
Aralarından seçim yapabileceğiniz benzersiz, eşsiz bir güzellik ve çıkartma bolluğu ile ağzınıza kadar paketlenmiş!

YENİ: FOTOĞRAFLARINIZ İÇİN TONLAR
Fontlar arasından seçim yapın (bizimki ve sizinki!), Renkler ve arka planlar!

İNANILMAZ FOTOĞRAF ETKİLERİ
70'den fazla efekt dahil edilmiştir (ÜCRETSİZ Uygulamamızın iki katından fazladır!): Vintage, Pop Art, Anında, Yaz, Vizör, DuoTone, Kromatik, Eskiz, Tilt Shift, Eski Fotoğraf, Çapraz İşlem, Gritty HDR, Orton ve daha pek çok şey .

GÜÇLÜ DÜZENLEME ARAÇLARI
BeFunky, mahsulün basit düzenlemelerinden, güzelleştirmekten ve dolgu ışığı, pozlama ve doygunluk gibi daha gelişmiş düzenlemelere kadar, ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

MARVELOUS FOTOĞRAF ÇERÇEVELERİ
Anlık, Film şeridi, Yarım Ton, Grunge, Klasik çerçeveler ve daha fazlası arasından seçim yapın.

FOTOĞRAFLARI İNCELENMEK
Aynı anda BeFunky, Facebook, Twitter, Instagram, Flickr, Tumblr ve Camera Roll'unuza kaydedin. Tüm bunlar tek bir tıklama ile arka planda gerçekleşir, böylece hayatınıza devam edebilirsiniz!

BeFunky Photo Editor Pro APK Uygulama Resimleri
APK indirme Linkleri 
Downloads
26mb APK

Mediafire

Yandex

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.