Firefox Rocket - Fast and Lightweight Web Browser v3.1.0 APK indir

Firefox Rocket APK Download
Firefox Rocket APK indir


Firefox Rocket ile tanışın, sizlerle birlikte tasarlanan hafif, yıldırım hızlı web tarayıcısı. Telefonunuzda karşılaştığınız en zor sorunları, alandan ve veri maliyetlerinden tasarruf etmek için daha fazla hızdan akıllı çözümlere kadar ele aldık. Turbo Mod ile daha hızlı göz atın ve izleme reklamlarını engelleyin, daha sonra okumak için tüm sayfa ekran görüntülerini kaydedin ve tüm deneyimlerinizi tek bir parmağınızla yayınlayın. Serbestçe, Endonezya göz atın. Göz atın. Mozilla'da arkadaşların tarafından getirildi.


Hafif Bir Web Tarayıcısı
Bu inanılmaz derecede küçük boyutlu tarayıcı, telefonunuzda neredeyse hiç yer kalmayacak şekilde 3MB'den daha az.

Yıldırım Hızlı Tarama Hızı
Turbo Mod ile Firefox Rocket, size hızlı bir şekilde göz atma deneyimi sunacak!

Verileri Kaydet  ve Tasarruf Et
İzleme reklamlarını engelleyen Turbo moduyla veri maliyetlerinden tasarruf edin. Daha fazla tasarruf etmek ister misin? Gözatırken görüntü engellemeyi etkinleştir.

Güle güle, İnatçı İzleme Reklamları
Web'de sizi takip etmeye devam eden izleme reklamlarına veda edin. Bu, önem verdiğiniz şeyler için daha fazla ekran alanı tasarrufu anlamına gelir.

Özel Tarama
İz bırakmadan göz atın. Özel göz atma modunda tarama yaparken geçmiş yok, şifre yok, çerez yok.

İzleme Koruması
Varsayılan olarak çok çeşitli ortak Web izleyicilerini engeller. Tarama verilerinizin çoğu web sitesi / reklamveren tarafından toplanmasını veya izlenmesini önleyin. Gizliliğinizi bir sonraki seviyeye getirin.

Tüm Sayfa Ekran Görüntüsü
Tüm ekranı, araç çubuğunda tek bir dokunuşla çevrimdışı okumak için kaydedebilirsiniz. Ve bir web sitesi bağlantısı da otomatik olarak kaydedilir, böylece istediğiniz zaman buraya göz atabilirsiniz.

Telefon Alanından Tasarruf Edin
Depolama alanını hızlı bir şekilde boşaltmak için önbelleğinizi doğrudan menüden temizleyin. Ya da ayarları hızlı bir şekilde çevirerek önbelleğinizi kaydedebilir ve doğrudan bir SD karta indirebilirsin.

Çoklu Sekme Tarama
Bazılarınız Firefox Rocket'in sadece tek bir ekrana izin verdiğini, diğerlerinin ise çoklu sekmelerle çoklu görev yapmak istediğini takdir ediyor. Şimdi her iki şekilde de alabilirsin. İstediğiniz tüm sekmeleri açın veya basit tutun.

Paralel İndirme
Birden fazla dosyayı arka planda bir kerede indirebilirsiniz. İndirilecek çok dosyanız olduğunda zaman kazanın.

Her şey yolunda
Tek sekme navigasyonu, ortadaki arama çubuğu ve ekranın altındaki menüde, bir tarayıcıda yapmak istediğiniz her şey parmaklarınızın ucunda bile tek elinizdedir.

- Mod Firefox Roket
- Diller: Rusça, İngilizce
- Değişen arama motorları
- Optimize edilmiş grafikler
- Analist koleksiyonu devre dışı bırakıldı
- GP'deki bağımlılık kaldırıldı


Firefox Rocket APK Uygulama Resimleri

 Firefox Rocket MOD APK yükle
Downloads
2mb APK

Mediafire
Cloud Mail.ru

1 yorum:

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.