Music Editor v4.1.2 (Pro) APK indir

Music Editor Premium APK Download
Müzik Editoru Premium APK indir


Son Sürümdür.Paralı özellikler Açıktır.
En güçlü ve komple Müzik Editör! Hiç bir MP3 Editör'de isteyeceğiniz tüm özelliklere sahiptir !! Trim Audio - Zil Sesleri için MP3 Kesici, İki veya daha fazla ses dosyası birleştirme, Bir biçimden diğerine dönüştürme - MP3, AAC, WAV, M4A ... ve uygulama özellikleri listesi devam ediyor !!

Ana Özellikler:
★ Müzik Kesici: Şarkıdan en iyi parçayı seçip, kırpın ve şarkının istenen parçasını Müzik, Zil Sesi'nde kullanmak üzere kesin. Zil sesi kesici başlangıç ​​konumu, sonlandırma konumu ve dalga formu desteği için kolaylıkla seçilebilen dahili bir oyuncu. Müzik kesici, MP3, AAC, WAV, M4A, AMR vb kesim destekler.
★ Listeden şarkıları kolayca seçin. Şarkılar alfabetik olarak listelenir, böylece birini seçebilirsiniz. İstenilen şarkıyı hızlıca seçmek için kaydırıcıyı konum listesindeki harflere sürüklemek için de kullanılabilir. Aynı anda birden fazla şarkı seçebilir.
★ Kolayca klasör tarayıcısından şarkıları seçin. Hafızadan şarkı seçmenizi sağlayan bir klasör tarayıcısı, ses dosyalarını ve seçilecek ses dosyalarını içeren tüm klasörleri listeler.
★ MP3 Birleştirme: İki veya daha fazla MP3 dosyasını tek bir şarkıya birleştirin. Birleştirmek için kolayca birden fazla şarkı seçin. Şarkının yerini değiştirmek için sürükleyip bırakın, birleştirme listesinden bir şarkıyı silmek için hızlıca kaydırın. Birleştirmeden önce şarkıyı dinleyin.
★ Müzik Dönüştürücü: Kolayca bir biçimden diğerine dönüştürün. MP3, AAC, WAV, M4A kodlayıcı vb. Gibi çok sayıda biçimi destekler.
★ Tüm özelliklerde birçok biçimi destekler - Müzik Kesici, Dönüştürücü, vb.
★ Müzik yaratmalarınıza kolayca erişin. Müzik çıktısı listesi, Trimmed Audio gibi kesintili mp3 dosyaları, Birleştirilmiş dosyalar, Format Dönüştürücü dosyaları, Kayıtlı dosyalar gibi farklı sekmelerde saklanır ve organize edilir. Belirli bir şarkıyı çalabilir, sevmiyorsanız bir veya daha fazla şarkıyı silebilirsiniz ...
★ Yaratılışlarınızı dünyayla paylaşın! Faceboook, Whatsapp, e-posta ve daha fazlasını paylaşın, daha fazla şarkı paylaşın
★ Müzik Çalar: Uygulamada Dahili Müzik çalar. Şarkıları çalabilir / duraklatabilir, şarkıları kolayca geri sarabilirsiniz.
★ MP3 Recorder: sesinizi ve müziğinizi kaydetmek için. Kayıtları kesme, birleştirme, zil sesleri gibi kullanarak kullanma ... Kayıt 128 kbps, 44100Hz MP3 formatında kodlanmış, sizin için mükemmel ses kalitesi sağlar.
★ Süper Hızlı işleme ve işleme!
Sezgisel ve Malzeme Tasarımı UI

Premium versiyondaki özellikler:
★ reklam yok
★ ID3 etiketlerini düzenle: şarkının adını, sanatçı adını, albümünü ... değiştir.
Müzik sıkıştır: ses kanallarının sayısını, örnekleme frekansını, şarkının bit oranını değiştirin.
★ Ters: ters şarkı
★ Değişim hızı: Şarkının hızını artırın veya azaltın.
★ Ses düzeyini artırın: şarkının sesini artırın veya azaltın.
★ Split: Şarkı için bir zaman noktası seçin ve şarkıyı bu noktadan iki bölüme ayırın.
★ Müzik mikseri: remix oluşturmak için iki şarkının sesini karıştırın. Aynı veya herhangi bir format şarkı remix olabilir. Ayrıca ses seviyesini de seçebilirsiniz, örneğin mashuplarınızda düşük ses seviyesinde ve yüksek ses seviyesinde bir şarkı tutabilirsiniz.
★ Silme bölümü: şarkının bir kısmını silin.
★ Sessiz bölüm: şarkının sesini kısmak.
★ video müzik dönüştürün.

Premium ayrıcalıklar açılmıştır.

Music Editor APK Uygulama ResimleriApk Indirme Linkleri
Downloads
15mb APK

Mediafire

Yandex

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.