RAR v5.60 Full APK indir

RAR Pro APK Download
Android RAR indir

RAR Premium (Pro) MOD Özellikler.

RARLAB'ın RAR bir all-in-one, orijinal, ücretsiz, basit, kolay ve hızlı sıkıştırma programı, arşivleyici, yardımcısı, çıkarıcı, yönetici ve hatta temel bir dosya gezgini.

RAR RAR ve ZIP oluşturabilir ve RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO, ARJ arşivlerini açabilir. İşlevlerin listesi, hasarlı ZIP ve RAR dosyaları için onarım komutunu, RARLAB'ın WinRAR benchmarkıyla uyumlu benchmark fonksiyonunu, kurtarma kaydını, normal ve kurtarma hacimlerini, şifrelemeyi, katı arşivleri, verileri sıkıştırmak için birden fazla CPU çekirdeğini kullanır.

Standart ZIP dosyalarına ek olarak, unzip işlevi de ZIP korumalı ZIP olarak BZIP2, LZMA, PPMd ve XZ sıkıştırma ile ZIP ve ZIPX destekler. En son RAR5, şifre korumalı ve çok parçalı dosyalar dahil olmak üzere tüm RAR arşivleri için Unrar komutu kullanılabilir.

RAR, geliştirme maliyetlerini karşılamak için reklam görüntüler. Reklamları kapatmak için seçenekler menüsünde ödeme yapabilirsiniz. RAR, ağa erişim, ağ bağlantılarını görüntüleme ve reklamları görüntülemek veya devre dışı bırakmak için faturalandırmayı ister. "Bilinmeyen uygulamaları yükle" izni isteniyor, bu nedenle .apk dosyaları kurulabilir.

Pro MOD Dark 
Changed to Dark Interface;
Premium Ayrıcalıklar açıldı.
Optimized graphics and cleaned resources for fast load;
Analytics Disabled.


RAR APK Uygulama Resimleri
 APK indirme  Linkleri
Downloads
6mb APK

Mediafire

Cloud Mail

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.