Water Pool Pro v1.97 APK indir

Water Pool Pro Full APK Download
Water Pool indir

3D Akvaryum Duvar kağıdı uygulamasıdır.
Balık,Kaplumbağa, ve diğer su canlıları mevcuttur
Su Havuzu PRO Google Play'de mevcut en saf, en eğlenceli su canlı duvar kağıdı. İnanılmaz derecede hızlı bir oranda indiriliyor ve eleştiriler alıyor. Bu son sürüm, kurbağalar, kaplumbağalar ekledi ve balıklarınızla seçip oynamanızı kolaylaştırdı.

OpenGL 2.0'da üretilen Su Havuzu PRO, 3D, sadece saf su değil, aynı zamanda tamamen interaktif. Suyu dalgalanmak, swish yapmak ve herhangi bir yönde ilerlemek için ekranı kaydırın. Su, dokunuşunuza tepki verir, daha hızlı hareket eder ve suda kendi eşsiz desenlerinizi yapmaktan kurtulmanızı sağlar; Hayal gücünüzün ideal su sahnesini yaratmasına izin verin. Ayrıca sayfayı çevirin ve su sizi harekete geçirerek inanılmaz bir hareket hissi sağlar.

Su ile oynamaktan başka, Su Havuzu PRO sıkıcı bir anda doldurmak ve yüzünüze bir gülümseme getirmek için birçok eğlenceli yollar sağlar. Örneğin, balıkları ve kaplumbağaları yüzmek için onlara dokunabilirsiniz - ve diğer şaşırtıcı özelliklerin yanı sıra resimlerinizi nehir yatağının arka planı olarak kullanabilirsiniz.

Water Pool Pro APK Uygulama Resimleri

Water Pool Full APK Yukle
Downloads
17mb APK

Mediafire
Zippyshare

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.