Fake GPS Location (Premium) v3.0 APK indir

Fake gps location Premium APK Download
Fake GPS Location indir

Bu uygulama, mevcut konumunuzu sahte bir yere yazacak, böylece herhangi bir üçüncü taraf uygulaması, web sitesi veya hizmetiniz orada olduğunu düşünecektir. GPS'i uygulamalarda test etmek, farklı şehirlerdeki insanları bulmak, şehirden şehre taşımadan GPS'inizi uçmak, fotoğrafınızı coğrafi olarak etiketlemek, sosyal ağlarda konum paylaşmak veya bahane olarak başka bir yerde olduğunuzu göstermek için kullanabilirsiniz.

Uygulamanın 3 modu var:
● Sabit Mod (ücretsiz): Cihaz yerini sabit bir sahte koordinatla eşleştirir. Gerçek konumunuzu aldatmak ve biryerde olduğunuzu iddia etmek için kullanabilirsiniz. Bu modu, sabit konumunuzu kullanan tüm uygulamalarda test edebilirsiniz.
● Rota Modu (premium): Route Mode, cihaz yerini önceden belirlenmiş bir rotaya taklit eder. Yürüyüş, bisiklet sürmek ve farklı hareket hızlarıyla sürüşü simüle edebilir. Bu modu izleme uygulamalarında test edebilirsiniz.
● Joystick Mode (premium): Joystick Mode, GPS sahteciliğinde en gelişmiş moddur. Yürüyüş, bisiklet, sürüş ve uçan modu destekler. Herhangi bir yere gidebilir ve her türlü uygulama ve oyunda test edebilirsiniz.

Fake GPS Location Uygulama Resimleri
APK Links
Downloads
4 MB

Mediafire
Cloud Mail

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.