GLTools [root] (games and graphics optimizer) Full APK indir

GLTools APK Download
GLTools Full indir
Android grafik optimizer

Lütfen yüklemeden önce okuyun:
• Kök (ROOT) bu uygulama için gereklidir. 
Kasma yapan uygulamaların kasmalarını kaldırır.


GLTools, bilinen herhangi bir OpenGL ES uyumlu GPU + ARM veya x86 işlemciyle uyumlu özel bir OpenGL ES sürücüsüdür (proxy). Hala anlamadığınızı, bu uygulamanın ne olduğunu, en yakın bilinen analog Chainfire3D olduğunu. GLTools'un şu anda OpenGL ES olduğunu ve Vulkan oyunlarını desteklemediğini unutmayın.

Özellikler:
★ GPU adını değiştirin ve non-end-sub-end GPU'da bile gelişmiş grafiklerin tadını çıkarın
★ RAM ve CPU bilgilerini değiştir
★ Dokular üzerinde tam kontrole sahip olun: Artık bunları açıp kapatabilirsiniz (GPU'nuz bu doku formatını desteklemiyor olsa bile) ve yeniden boyutlandırabilirsiniz. Dekompresyon özelliğinin yalnızca bir eklenti yüklüyse kullanılabilir olduğunu unutmayın (bunu yapmak için internet gereklidir).
★ Optimum performans için gölgelendiricileri anında optimize edin (aynı optimizatör varsayılan olarak Unity3D motorunda kullanılır)
★ Varsayılan olarak desteklemiyor olsa bile, herhangi bir uygulamada çözünürlüğü değiştirip bitliği oluşturma
★ Grafik kalitesini artırmak için herhangi bir uygulamada MSAA veya CSAA'yı etkinleştirin (GPU'nuzun bunu desteklediğinden emin olun)
★ Measure, güzel bir ekran FPS sayacıyla performans kazandı (veya profesyonel iseniz FDS bilgisini Logcat'e gönderebilirsiniz)
★ Uzman seçenekleri ile yeni Android sürümlerinde eski oyunları başlatın

Özel bir kurtarma yüklendikten sonra GLTools% 100 güvenlidir (ve GLTools yükleme iletişiminde yedeklemeyi devre dışı bırakmadıysanız), eğer çalışmazsa, kurtarma sırasında remove_gltools.zip dosyasını flash edebilir ve bana detaylarla e-posta gönderebilirsiniz (veya geri ödeme istemek). Biriniz yoksa, sistemle ilgili başka herhangi bir araç gibi güvenli değildir, herhangi bir sorun olduğunda ürün yazılımınızı geri yükleyebildiğinizden emin olun.

Tasarımda çalışmayanlar:
- RemixOS.
- Köklendirilmemiş cihazlar.
- Her türlü emülatör.

Yasal bilgi:
Bu uygulamayı kullanarak, aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız:
Kullandığı herhangi bir eklentinin kullanımı yasal olduğundan emin olmak Kullanıcı sorumludur. Tüm doku eklentileri (Varsayılan dışında) bağımsız geliştiriciler tarafından yazılır ve GLTools'un yazarı ile ilgisi olmayan bir üçüncü taraf web sunucusuna (yerleşik olan Varsayılan dışında) yerleştirilir.
Kullanıcı bu uygulamanın EULA ihlaline yol açmayacağından emin olmaktan sorumludur. GLTools, kullanıcının yazdığı uygulamaları ayıklamak için tasarlanmıştır, başka herhangi bir kullanım resmi olarak desteklenmez. Neyse, bu uygulama sadece sistem kitaplıklarını değiştirir ve üçüncü taraf uygulamaların ikili değişikliklerine neden olmaz.
Tüm ticari marka kullanımları nominatiftir, nominatif kullanım adil kullanımdır, ticari marka sahibinden izin almaz. Herhangi bir ticari marka zaten sahiplerinin mülkiyetindedir.
GLTools'un kendisinin yasa dışı olduğunu düşünüyorsanız, her zaman n0n3m4dev@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.
Bu uygulama, açık ya da zımni herhangi bir beyan veya garantiye sahip olmadan "olduğu gibi" sağlanmaktadır. Bir cihaza kurulan bellenime (veya başka bir yazılıma) yol açabilecek olası hasarlardan sorumlu tek kişi kullanıcıdır.

GLTools APK Uygulama Resimleri
GLTools APK

APK indirme Linkleri
Downloads
20mb APK (ROOT)

Mediafire

Cloud Mail

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.