PhotoPills v1.3.2 (full) APK indir

PhotoPills

Yaratıcı potansiyelinizin kilidini açın! Hayal ettiğiniz herhangi bir Güneş, Ay ve Samanyolu sahnesini gerçek bir fotoğrafa kolayca nasıl dönüştürebileceğinizi keşfedin ... ve kamerayı her açtığınızda gerçekten efsanevi fotoğraflar çekmeye başlayın!

Tutkunuz güzel manzaralar yakalamak, sonsuz gece gökyüzünü ölümsüzleştirmek, gelin ve damatlarını en mutlu gününde şaşırtmak ya da dünyayı dolaşmak olsun, PhotoPills görsel hikayeleri bir şekilde anlatmak için yeni sanatsal olanakları keşfetmeyi sevmenizi sağlayacaktır. Daha önce mümkün değildi.

* Hepsi bir arada
PhotoPills, tüm fotoğrafik konularda kişisel asistanınızdır. Yaratıcı fikirlerinizi planlarken ve çekerken soruların çoğuna cevap vermek için lezzetli çözümler sunar:
- İlk 2B Harita Merkezli Planlayıcısı: Güneş, Ay, Samanyolu
- Güneş, Ay Hizalamaları Hızlı Bulucu
- 3D Artırılmış Gerçeklik: Güneş, Ay, Samanyolu, Göksel Ekvator, Polaris, DoF, FoV
** NOT: Bu uygulamanın Artırılmış Gerçeklik görüşleri cihazınızın pusulasını kullanır. Bazı cihazların bir pusulası olmayabilir.
- Fotoğraf Planları Yöneticisi
- Yer İzcilik Aracı
- Anahtar bilgiler: Gündoğumu / set, Alacakaranlık, Altın Saat, Mavi Saat, Ayın doğuşu / set, Supermoon tarihleri, Ay Takvimi
- Hesap Makineleri: Uzun Pozlama, Timelapse, Spot Yıldız, Star Trails, Hiper Odak Tablosu, DoF, FoV
- Widget'lar: Güneş, Ay, Samanyolu
- PhotoPills Ödülleri… ve daha fazlası!


* Ustalar tarafından onaylandı
“PhotoPills, her çekim yaptığımda kullandığım paha biçilemez bir araçtır.” - Mark Gee, Astronomi Yılın Fotoğrafçısı.
“Her fotoğrafçının sahip olması gereken bir araç.” - Kevin Raber, Luminous-landscape.com.
“Ödeniyor! Böyle bir araç kullanarak, tekrar tekrar güçlü çekimleri planlayabiliyoruz. ”- José B. Ruiz, Yılın Yaban Hayatı Fotoğrafçısı.

* Nasıl çalışır
Hiç bir yerde dolaşıp düşündünüz mü: "Ayın tam olarak ne yazık ki orada değil ... Harika bir fotoğraf çekmiş olurdum!"? Güneş ne ​​olacak? Ve Samanyolu? Eh, şimdi hayal gücünüzün uçmasına ve bu belirli sihirli anın sadece birkaç saniye içinde gerçekleştiğini hesaplayabilirsiniz:
- IMAGINE: Samanyolu, güçlü bir manzara üzerinde, yakındaki bir tepenin arkasından görünen dev bir dolunay ya da sihirli bir plajda iki kaya arasındaki bir gün batımı ... Tek sınır hayal gücün!
- PLAN: hayal ettiğiniz sahnedeki tam tarih ve saati kolayca hesaplayın. Daha zekice çalış daha fazla değil!
- SHOOT: Sadece oraya git, kendini büyük açık havalara daldır, ve yaşamanın ve eşsiz anları yakalamanın tadını çıkar.

* Efsane olmak
Çünkü fotoğraflarınıza koyduğunuz büyük miktarda zaman, enerji ve sevgiyi biliyoruz. Onları onurlandırmak, onları dünyaya göstermek ve 6,600 $ 'lık nakit para ödülü ile size geri dönmek istiyoruz. Kolay ve ÜCRETSİZ! Sadece yaratıcı fotoğraflarınızı PhotoPills'den gönderin ve Legacy'ye katılın!

* Hiçbir zaman kaçırılmayacak bir sahneyi boşa harcamayın
Planlanmış fotoğrafların bir Yapılacaklar listesi oluşturun ve zamanında yere alın.

* Doğru yap
Çekmeden önce çerçevenizi en iyi kompozisyon için ayarlayın. Güneş, Ay ve Samanyolu'nun deklanşöre basarken istenen konumda olup olmayacağını görmek için 3D Artırılmış Gerçeklik Görünümlerini kullanın.

* Keşfet, harika yerler keşfet ve kendi konum veritabanını oluştur
Hatırlamak istediğiniz bir yere rastlarsanız, İlgi Çekici Nokta olarak kaydedin.

* Widget'larla tek bir dokunuşla tüm günlük bilgilerin keyfini çıkarın
Yaklaşan fotoğraf planlarınıza ek olarak mevcut konumunuz ve tarihiniz için tüm Güneş, Ay ve Samanyolu olaylarını almak için ekranın üstünden aşağı doğru kaydırın.

* Bir uygulamadan daha fazlasını alın
Amacımız sadece çekimlerinizi planlamanıza yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda onları kırmanıza da yardımcı oluyor. Yardıma ihtiyacınız olduğunda, Nasıl Yapılır makalemize ve videolarımıza bakın ya da sadece bize ulaşın!

"Bu senin son şansın. Bundan sonra, geri dönüş yok. Mavi hapı alırsın - hikaye bitiyor, yatağında uyanıyor ve inanmak istediğiniz her şeye inanıyorsunuz. PhotoPills'i alırsınız - Harikalar Diyarında kalırsınız ve size tavşan deliğinin ne kadar derin gittiğini gösteririz. Unutmayın: Sunduğumuz tek şey, cildinizde Legendary Photos and Goosebumps, başka bir şey değil. ”

PhotoPills APK Uygulama Resimleri
 PhotoPills indirme Linkleri
Downloads
10MB APK

Mediafire

Cloud Mail

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.