Status Saver APK İndir

Status Saver Apk İndir
Status Saver Apk Download
WhatsApp Durum İndirme Android

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere status saver uygulamasını tanıtacağım. Uygulama çok işlevli ve her cihazda kullanılması gereken uygulamalar arasında yer almaktadır.
Bildiğiniz üzere Dünya çapında en çok kullanılan WhatsApp uygulamasında aktif olarak durum ve resim paylaşmaktayız ve bunların arasında bizde ekli olan insanların paylaştığı durum videoları resimleri hoşumuza gitmekte ve indirememekteyiz ve bu esnada Status Saver uygulaması yardımınıza koşmaktadır uygulama sayesinde WhatsApp'da paylşılan video anlık resimleri vs gönderileri ücretsiz şekilde indirebilirsiniz.

Uygulamanın işlevleri bununla da bitmiyor bildiğiniz gibi WhatsApp durumlarına baktığımız zaman kaşı tarafta durumlarına bakan şahısları görebilmektedir uygulama üzerinden durumlara bakarsanız karşı tarafta sizin onun durumlarına baktığınıza dair bilgi gitmeyecektir.


Status Saver Resimleri ;
WhatsApp Durumları İndir
WhatsApp Status Saver
Apk İndir
Uygulamayı indirmek için yapmanız gereken tek şey aşağıda verilmiş olan bağlantılara tıkladıktan sonra 5 saniye bekleyip sağ üst kısımda reklamı geç butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.Bağlantılar ;Mega ;
Yandex Disk ;
Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.