CPU Cooler v1.4.7 Full APK indir (Telefon Soğutucu)

Telefon Sogutucu Full surum indir
Cooler Master

CPU Cooler Master- Phone Cooler,Phone Cleaner,Booster özellikleri

CPU Sogutucu - Soğutucu Master, profesyonel telefon soğutucu ustasıdır! Telefonunuzu soğutun ve CPU kullanımını azaltın.

Telefonunuzu her zaman aşırı ısınmak istemiyorsanız, mobil soğutucuyu soğutmanıza yardımcı olmak için CPU soğutucu ana ünitesini indirin! Telefon soğutma uygulaması ile daha düşük CPU sıcaklığı en iyi seçimdir.

- CPU Soğutucu - CPU soğutucu ana profesyonel bir mobil soğutma uygulaması, gerçek zamanlı olarak telefon sıcaklığı izleme ve kontrol etmektir.

- CPU soğutucusu ana - telefon soğutucusu, CPU kullanımını daha düşük telefon sıcaklığına düşürmek için izinle ağır kaynak tüketim uygulamalarını algılar ve kapatır.

- CPU Soğutucu, CPU ve mobil sıcaklığı soğutmanıza, belleği artırmanıza, telefonunuzu hızlandırmanıza ve önbelleği temizlemenize yardımcı olur.

- Soğutucu ana ve telefon soğutma uygulaması gerçek zamanlı olarak sıcaklığı izler.

- CPU soğutucusu ana otomatik CPU'yu soğutur ve telefonunuzu hızlandırmak için kaynakları analiz eder.

- Serin ana uygulaması, hafif ama çok güçlü ve kullanışlı!


------ Özelliği ---


* Kullanıcı dostu mobil soğutucu
Sadece tek bir dokunuşla Serin CPU veya serin cep telefonu. Kullanımı çok kolay! Basit telefon Soğutucu Master!

* Gerçek zamanlı CPU sıcaklık monitörü
CPU soğutucu ustası, CPU sıcaklığını izlemek ve kaydetmek için profesyonel bir harika master uygulamasıdır. Telefon soğutucusu, gerçek zamanlı CPU sıcaklığını gösterir.

* Dinamik aşırı ısınma tespiti
CPU kullanımını dinamik olarak analiz edin ve sistem kaynaklarını aşırı kullanan uygulamaları bulun. Telefon aşırı ısınma sorununu çözmek için RAM temizleyici ile Cool CPU.

* Aşırı ısınma önleme
CPU sıcaklığının sizin izninizle artmasına neden olmak için analiz edilen uygulamaları kapatın ve telefon sıcaklığının tekrar yükselmesini önleyin. En iyi batarya soğutucunuz!

* Pil Tasarrufu ve Pil Monitörü
Kullanılmayan gücü tüketen tüm uygulamaları izleyin ve kullanıcıyı yüksek tüketim uygulamaları hakkında hatırlatın. Tek dokunuşla kaydetme özelliğini kullanırsanız, pil gücünün ne kadar uzatılacağını belirtin. Tüm çalışan uygulamaların güç tüketimini izleyin ve ayrıntıları uygulama yöneticisine listeleyin. Pil Monitörü, pil ömrü ve kullanım durumunu açıkça gösterir.

* Telefon Hız Yükseltici
Tek bir tıklama ile, güçlendirici temizleyici% 50 daha hızlı telefon yapacak!
RAM'i boşaltarak oyunlarınızı ve diğer uygulamalarınızı artırın!
CPU Soğutucu ile - Telefon güçlendirici & boost Temizleyici, cihazınızı hızlandırmak için seçeceğiniz gereksiz işlemleri derinlemesine temizlik!
One Click oyunlarınızı ve uygulamalarınızı arttırmak için! Telefonunuzu güçlendirin!

* Hafif
CPU Soğutucu Master çok hafif, diğer cpu soğutucu master gibi telefon hafızasının yarısını kadar alıyor! Lite CPU Soğutucu Master!

MOD
Premium özellikler açıktır.

CPU Cooler Master APK Uygulama Resimleri

CPU Cooler Master

APK Downloads
8MB APK

Mediafire

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.