Shadow of Death: Dark Knight - Stickman Fighting v1.40 MOD APK indir

Stickman Fighting Mod hileli indir

Yepyeni bir karanlık fantezi
Hareket halindeyken bir sürükleyici cep boyutunda fantezi RPG oynayın! Mobil oyunların sınırlarını zorlayan Shadow of Death, deneyimlenmek için internete ihtiyaç duymayan bir çevrimdışı dövüş oyunudur. Oyuncular, dört benzersiz gölge şövalyeleri, çoklu oyun stilleri ve düşmanca bir karanlık dünyayı fethetmek için nadir zırh setlerinden birini seçebildikçe, istediğiniz şekilde savaşın. Kara kılıcı çıkar, bazı yoldaşlar topla ve gölgeleri kes!

Oyunculara Seçim
Her biri çok farklı bir oyun stilini temsil eden dört eşsiz gölge şövalyeden bir seçki arasından seçim yapın. Oyuncuların mermilere zafere doğru eğilmeleri ya da zorlamak isteyip istemedikleri tam anlamıyla ellerinde! Sonsuz savaş deneyimini ve uyarlamasını teşvik eden güçlü bir beceri ağacına ve derin bir envanter sistemine geçin. Küçük bir oğlanın ruhu, zırhlı bir zırh takımında bile olsa, başka hangi oyunun üstesinden gelebiliriz?

Karanlığı Tarzında Fethet
Klasik dövüş oyunları ve modern aksiyon RPG'lerinden esinlenerek, dövüş, büyülü ve silah tabanlı saldırı ve vuruş oyunlarının yüksek oktanlı bir karışımıdır. Sezgisel bir dokunmatik ekran arayüzü, savaş ve tahrip edici düşmanları stratejikleştirmek için farklı seçenekler sunar. Benzersiz savaş sistemi, henüz en sert aksiyon RPG hayranlarını tatmin edecek kadar derin herhangi bir oyuncu için erişilebilir. Ne için bekliyorsun? O mistik karanlık kılıcı tut ve karanlığa dal!

-Mod-
Unlimited Souls (Ruh)
Unlimited Crystals (Kristal)

Dark Knight - Stickman Fighting Oyun Görselleri

 APK Links
Downloads
91MB

Mediafire

2 yorum

Admin VIP bet helper yenilenmiş yeni sürümü yükleyebilir misin? Ya da başka benzer sağlam program varsa yükle sana zahmet

Reply

yabancı sitelere düştüğü anda paylaşacağım.

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.