Peak – Brain Games & Training v3.19.4 APK + DATA indir


Peak Brain Games Full indir

Dünya çapında milyonlarca üyeyle, Peak, eğlenceli, zorlu oyunlar, hedeflere ulaşmak ve sağlıklı eğitim alışkanlıkları oluşturmak - Bellek, Odak, Problem Çözme, Zihinsel çeviklik ve Dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış kişiselleştirilmiş bir kendini geliştirme uygulamasıdır. bilimsel ve eğitimsel araştırma.

Temel özellikleri:

● Farklı kategorilerde (hafıza, odak, dil, zihinsel çeviklik veya problem çözme) 30'dan fazla zorlu mini oyun, hepsi sinirbilimcilerin yardımıyla eğlenceli, zorlayıcı ve ödüllendirici olarak tasarlanmıştır. Her ay yeni bir oyun eklendi!
● Beyin eğitimini zorlayıcı tutmak için uyarlamalı ve dinamik oyun zorluğu.
● En çok ihtiyaçlarınıza uygun kategorilerdeki beyin oyun zorluklarının kişiselleştirilmiş günlük çalışmaları.
● Kişisel ve karşılaştırmalı beyin haritaları, veri görselleştirmeleri ve kategori başına grafik oluşturma (bellek, odak, dil, zihinsel çeviklik veya problem çözme) dahil olmak üzere içgörülerle ayrıntılı performans izleme.

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kullanıcı ile Peak kişiselleştirilmiş bir eğitim programıdır. Beyninizi hafıza, odaklanma, problem çözme, zihinsel çeviklik ve dil becerileri ile izlemenize ve geliştirmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Sudoku veya bulmacaları eğlenceli ve zorlu beyin eğitimi oyunları ve kişiselleştirilmiş hedeflerle değiştirebilirsiniz.

Uyum ve dinamik zorluklar, benzersiz zorluklar, kişiselleştirilmiş egzersizler ve günlük hedefler sunan 25'in üzerinde zorlu mini oyun var. Peak, beyin becerilerini uçtan uca şekillendirmeyi amaçlıyor. Pik beyin eğitimi, derinlemesine performans incelemeleri, analizleri ve istatistikleri ile daha akıllıca antrenman yapmanıza yardımcı olur - hepsi basit ve güzel bir şekilde görselleştirilmiştir.

APK Kurunuz
Zip Dosyasından çıkan dosyayı
OBB Dosyasını şuraya taşı: SDCard / Android / obb / com.brainbow.peak.app

Peak – Brain Games & Training Uygulama Resimleri

APK indirme Linkleri
Downloads
90+40MB

Yandex (APK)

OBB (zip)

1 yorum:

Hacı Türkçe değil anlamıyoruz

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.