WiFi WPS WPA Portal v1.0 APK indir


WiFi WPS WPA Portal

WiFi WPS WPA Portalı, 8 Digit Pin kullanarak WPS WiFi Ağlarını bağlamaya yardımcı olan bir araçtır.
WiFi Ağınızın güvenlik açığını kontrol eder. (Diğer Wifilerinde)
Wifi kırma programı denilebilir.

NOT: WiFi WPS WPA Portalı sadece eğitim amaçlıdır, Developer herhangi bir zarardan sorumlu değildir!

Wifi WPS WPA Portalı, WPS protokolünü kullanarak ağınızın güvenliğini kontrol eder.

Bu protokol, genellikle yönlendiricideki önceden tanımlanmış 8 basamaklı bir pin numarası kullanarak bir WiFi ağına bağlanmanızı sağlar; sorun, farklı şirketlerden gelen birçok yönlendiricinin pininin bilinmesi veya hesaplanmasının bilinmesidir.

Bu uygulama bağlantıyı denemek ve ağ savunmasız olup olmadığını kontrol etmek için bu pinleri kullanır. Pin üretimi ve bazı varsayılan pinler için birçok bilinen algoritmayı uygular. Ayrıca bazı yönlendiriciler için varsayılan anahtarı hesaplar, cihazda depolanan WiFi şifrelerini görüntülemenizi, ağınıza bağlı cihazları tarar ve WiFi kanallarının kalitesini analiz eder.

Kullanımı çok basit, etrafımızdaki ağları tararken, kızılhaç ağları göreceksiniz, bunlar "güvenli" ağlar, WPS protokolünü devre dışı bıraktılar ve varsayılan şifre bilinmiyor.

Bir soru işareti ile görünenler WPS protokolünü etkinleştirdi, ancak pim bilinmiyor, bu durumda uygulama en yaygın olanı test etmenize izin veriyor.

Son olarak, yeşil kene sahip olanlar büyük olasılıkla savunmasızdır, WPS protokolünü etkinleştirmiş ve bağlantı pimi bilinmektedir. Ayrıca yönlendiricinin WPS devre dışı bırakılmış olması da mümkündür, ancak parola bilinir, bu durumda yeşil olarak da görünür ve anahtara bağlanabilir.

Rootlu ve Rootsuz çalışmaktadır.

WiFi WPS WPA Portal APK Uygulama Resimleri
Wifi WPS WPA Portal

APK indirme Linkleri
Downloads
1MB

Mediafire

Yandex

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.