Ivy Draw: Vector Drawing v1.34 (Premium) APK indir

ivy draw


Ivy Draw: Vector Drawing Premium


Ivy Draw, yüksek kaliteli vektör çizimleri ve tasarımları oluşturmak için vektör tabanlı bir çizim uygulamasıdır. İstediğin her şeyi değiştir, istediğin zaman, ilk seferinde mükemmel şeyler almaya gerek yok.

Çizin, tasarlayın ve yaratın: çizimler, tasarım çalışmaları, renkli posterler, çizgi filmler, kartpostallar, davetiyeler, meme resimleri, simgeler ve logolar, diyagramlar ve daha fazlası.

Şekilleri, metni, çizgileri ve eğrileri hızlıca çizmenize izin veren güçlü araçlar. Düz renkler, degradeler ile doldurun veya kendi fotoğraflarınızı veya fotoğraflarınızı kullanın. Özel efekt bulanıklıkları, ışımalar ve gölgeler ekleyin.

Tasarımlarınızı kalite ayarları ve önizleme işlevi ile arkadaşlarınızla JPEG veya PNG görüntüleri olarak paylaşın.


Özellikler:
Ivy Draw dokunuşla optimize edilmiş bir kullanıcı arayüzüne sahip: Yakınlaştırmak ve yakınlaştırmak için. Hafifçe vurarak nesneleri diğerlerinin altındayken bile dokunarak hızlıca seçin. Çoklu seçim, aynı anda birden fazla nesnenin rengini taşıyın ve değiştirin. Parmak görünümü, görünümü parmağınızın hemen altında gösteren görünüm sürüklerken küçük bir pencere görüntüler.

Boyutlar ve Birimler: Üç ondalık basamaklı Santimetre, Milimetre, İnç ve Noktaları destekler. Genel sayfa boyutları listesinden seçim yapın veya kendinizinkini tanımlayın.
İşlemler: Geri Al ve Yinele, Taşı, Yeniden Boyutlandır, Döndür, Sipariş Et (Geri gönder vb.), Hizalama, Kopyala ve Yapıştır, Yatay ve Dikey çevirme.
Katmanlar: çoklu katman desteği, yeniden sıralama, opaklık ve görünürlük.
Şekil Aracı: Daireler ve dikdörtgenler de dahil olmak üzere, birçoğunun yıldız sayısı gibi özelleştirmeleri olan bir dizi simge ve şekil arasından seçim yapın. Geometrik şekilleri düzenlenebilir Yollara dönüştürebilirsiniz.
Metin Aracı: Tam gerekçelendirme de dahil olmak üzere dikey ve yatay hizalamalı Bold, Italic ve Underline stillerini kullanarak bir dizi yazı tipi (veya kendi özel yazı tiplerinizle) kullanarak metni yerleştirin.
Yol Aracı: Düz çizgiler ve Bezier eğrilerinin herhangi bir birleşimini kullanarak özel şekiller veya oklar oluşturmak için yollar çizin. Sadece uzmanlar için değil; otomatik olarak yerleştirilmiş eğriler ve serbest el modu, kullanımı basit ve kolay hale getirir. Doğrudan kontrol almak ve istediğiniz eğriyi tasarlamak için kontrol noktalarını açın.


Ayrıcalıklı özellikler:
Ivy Draw, aşağıdaki premium özelliklerin kilidini açmak için kesintisiz bir uygulama içi yükseltme sunar:

SVG olarak dışa aktar: Web’de kullanım için harika olan Scalable Vector Graphics formatını kullanarak çizimlerinizi tüm görkemiyle dışa aktarın.
Sınırsız Katman İhtiyacınız kadar katman oluşturun.
Kilitleme ve Gruplama: Yanlışlıkla düzenlemeyi önlemek için nesneleri kilitleyin, seçimi yalnızca kilitli veya kilidi açılmış nesnelerle sınırlayın. Birden çok nesneyi birlikte gruplayın.
Çizimi İçe Aktar: Önceden kaydedilmiş Ivy Draw çizimlerinin geçerli çizime içe aktarılmasını sağlar.
Çok renkli gradyanlar: İkiden fazla renk seçin; 20 renge kadar benzersiz çok renkli gradyanlar, gökkuşağı ve daha fazlasını yaratın.
Gelişmiş Renk Seçimi: Gelişmiş renk seçicinin kilidini açın ve renklerin RGB, HSV veya Hex değerleri tarafından seçilmesine izin verin.
Izgara Aracı: Nesne yapışmasına ve dönüş yapışmasına sahip tamamen özelleştirilebilir bir ızgara.
Damga Aracı: İsteğe bağlı rasgele boyutlarda ve rotasyonlarda, tek bir dokunuşla Şekiller ve Metin Damgalayın.
Nesne Özellikleri İletişim Kutusu: Bir nesnenin boyutunu, konumunu ve rotasyonunu doğrudan girin ve güncelleyin.
Çizgi Desenleri: Kesikli çizgiler ve anahatlar için kendi çizgi desenlerinizi özelleştirin ve tasarlayın.

Pro özellikler açıktır.

Ivy Draw: Vector Drawing Uygulama Görselleri

APK indirme Linkleri
Downloads
5MB

Mediafire

Yandex

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.