Samsung Max - Data Savings & Privacy Protection v3.5.45 (Pro) APK indir


Samsung Max - Pro APK

Yalnızca Samsung için kullanımı kolay bir veri yöneticisi ve gizlilik asistanı.
● En sevdiğiniz uygulamalarda verileri kaydedin
● Uygulama gizliliği risklerini tarayın ve gizliliğinizi koruyun
● Uygulamalarınızı yönetin

Mobil verileri kaydedin. Gizliliğinizi koruyun. Uygulamalarınızın yaptığı her şey ve bunların nasıl yönetileceğiyle ilgili güncellemeleri, uyarıları, istatistikleri ve ipuçlarını alın.

DAHA FAZLASI izleyin, DAHA FAZLA dinleyin ve veri planınıza veya kişisel gizliliğinize endişe etmeden DAHA FAZLA göz atın - Samsung Max, hem tasarruf hem de gizlilik koruması kapsamına girdi.

Veri planınızı genişletmenin ve verilere harcadığınız paradan tasarruf etmenin en etkili yolu. Uygulamalarınızın mobil ve Wi-Fi'deki veri tüketimini izleyin ve kontrol edin ya da arka plan verilerini ve herhangi bir uygulamanın veri erişimini kolayca engelleyin. Samsung Max, uygulamaların agresif miktarda arka plan verisi kullanması durumunda size tavsiyede bulunur ve erişime izin vermek veya engellemek için kontrol sağlar.

ÖZELLİKLER
• Samsung Max, mobil veri planınız hızlı bir şekilde bitmeden tüm uygulamalarınızda ZAMANIZI uzatmak için ön plan veri tasarrufu / veri sıkıştırma hizmeti ve arka plan veri yönetimi sunar - günlük veri tasarrufu, seyahat sırasında veya kötü durumdayken maksimum tasarruf için mükemmeldir. ağ koşulları
• RAPORLARI TASARRUF EDİN - Uygulamalarınızın kullandığı verileri görün ve veri tasarruflarını açarak azaltın - verilerinizi ve paradan tasarruf etmek için.
• Tasarruf etmek için mobil ve Wi-Fi veri tüketimini sınırlandırarak veya kısıtlayarak UYGULAMALARI YÖNETİN. Çok kolay, Samsung Max size çok fazla arka plan verilerini kullanan uygulamalar için uyarılar verecektir.
• WI-FI GÜVENLİĞİ - Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlamak için halka açık Wi-Fi kullanırken Samsung Max’in süper güvenli ve şifreli bağlantılarını kullanın.
• INCOGNITO - Hedefli reklamların ve veri denetçilerinin sizi takip etmelerini önlemek için tüm uygulamalarınızda gizli kalmaya çalışın. İzleme şirketlerini izinden at.
• Hem uygulamalar hem de ağ bağlantılarındaki gizliliğinizi daha iyi yönetmek için GİZLİLİK RAPORU alın.
• ULTRA APPS, mobil veri planınızı boşa harcamadan veya gizliliğinizi tehlikeye atmadan, en sevdiğiniz sosyal ağların ve hedeflerin deneyimi üzerinde size daha güçlü bir kontrol sağlayacaktır. Ultra uygulamalar, en sevdiğiniz servislerin mobil web sitesi sürümlerini yükleyen gelişmiş web uygulamalarıdır ancak Samsung Max’in bulut teknolojisi tarafından optimize edilmiştir.
• Kalabalık Wi-Fi noktaları veya zayıf sinyal alanlarında BOOST WI-FI bağlantısı.

NASIL ÇALIŞIR
Veri kaydetme modları veya gizlilik modları etkinleştirildiğinde, uygulamalarınızdaki tüm ağ trafiğiniz Android cihazınıza ulaşmadan önce Samsung Max’in sunucuları tarafından sıkıştırılır ve şifrelenir. Banka düzeyinde, güvenli bir ağ bağlantısı, halka açık Wi-Fi’de olduğunuzda bile kişisel bilgilerinizin korunduğu anlamına gelir ve Max’in veri tasarrufu bulutu, veri kullanımının mümkün olduğu kadar verimli olduğu anlamına gelir.

MOD

Premium özellikler açıktır.

Samsung Max Uygulama Görselleri


APK indirme Linkleri
Downloads
11MB

Mediafire

Yandex

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.