TorrDroid - Torrent Downloader v1.5.5 (Pro) APK indir

Torrdroid - Torrent Downloader

Torrent Dosya indirici
TorrDroid, torrentleri arama ve indirmenin sorunsuz bir yolunu sunan bir torrent istemcisi cum arama motorudur. Bu torrent uygulaması, manuel olarak aramadan torrentleri indirme seçeneğine sahiptir.
TorrDroid ile dahili arama motoruyla torrent araması yapmak için yalnızca bir arama terimi ve dosya türü girmeniz yeterlidir. Sonuçlar, uygulamanın kendisinde indirmek için hazır olarak görünür. TorrDroid ayrıca arama tercihlerinize göre en uygun ve güvenilir torrenti otomatik olarak indirme özelliğine sahiptir, böylece bir arama başlattıktan sonra indirme işlemi uygulama tarafından otomatik olarak başlatılırken arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda yaygın virüslerin ve sahte torrentlerin yanlışlıkla indirilmesini önler, böylece güvenli ve zengin bir deneyim sunar. TorrDroid en iyi şekilde arama ve otomasyon indirme.

Bu uygulama sel arama ve indirme için tarafsız bir arama motoru ve indirici sağlar. Bu uygulamayı kullanarak indirdiğiniz içerikten sorumlu değildir. Lütfen indirdiğiniz içeriğin adil olup olmadığını belirlerken kendi hükümlerinizi uygulayabileceğiniz yasalara uygun olarak uygulayın. 

TorrDroid - Torrent Downloader Uygulama Resimleri

APK indirme Linkleri
Downloads

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.