En iyi TOP 10 Android VPN Uygulamaları

TOP 10 Android VPN

En iyi android VPN Programları 2019

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere en çok indirilen ve tercih edilen VPN uygulamalarını paylaşmak istiyorum.Vereceğim android vpn listesinde en hızlı VPN programları yer almaktadır ve kesinlikle log tutmaz her siteyi açmaktadır.

1.Power VPN
Tam bir oyuncu VPN si diyebilirim,üyeliksiz,logsuz en hızlı premium serverlara bağlanarak oyun oynamanızı ve internette gezmenizi sağlar.


2.Anonytun Pro

Yine üyeliksiz ve reklamsız özelliği ile anında bağlantı kurmanızı sağlamaktadır.Bir çok kişi zamanında indirip kullanmış ve hala aktif bir vpn'dir.


3.OpenVPN Servers

Open vpn uygulaması ile çalışmaktadır ve geniş sunucu listesi sayesinde tek tık ile bağlana bileceğiniz bir kolaylıklığa sahiptir.


4.Hotspot Shield Elite VPN

Elit lokasyonların olduğu ve reklamının bol yapıldığı bu uygulamayı pro olarak indirebilirsiniz.


5.Super VPN 

Bu VPN bedava geniş sunucu listesi sunan bir uygulamadır.Uygulamaya girerek sunucu listesini indirecek ve istediğiniz bir adrese sınırsız bağlı kalabilirsiniz.


6.Psiphon Pro

En yaygın kullanılan stabil ve en çok modu olan vpn'dir.Hızı serverine göre değişir.Her liselinin telefonunda vardır.


7.Puffin Browser

Puffin kendiliğinden vpn ye sahip bir tarayıcıdır.Ayrı bir uygulama kurmanıza gerek kalmaz.İnternette gezinirken ip adresinizi sürekli saklar.
Ücretsizdir,modlanmıştır.


8.EasyVPN

Üyeliksiz ve sunucu listesinde ki pingleri ve hızları görebileceğiniz istediğiniz server'a bağlana bileceğiniz.Modlu reklamsız bir vpn'dir


9.VPN Pro
Psiphon VPN uygulamasının modlu reklamsız ve hızlı versiyonudur.Geniş bağlantı ayarları mevcuttur.Listede ki diğer vpn'ler gibi log tutmaz.


10.Betternet Premium

Premium modlanmış apk ile full elit serverlara bağlanabildiğiniz sıradan kaliteli bir uygulamadır.

INDIR

Etiketler:En iyi android vpn,en iyi vpn indir,android full surum vpn,telefondan yasaklı sitelere girmek,log tutmayan vpnler

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.