İnstagram Otomatik Organik Takipçi, Beğeni ve Yorum Kasma


Merhaba siberyazılımcı takipçileri, bu yazımda sizlere fake hesabınıza ya da kendi kullandığınız kişisel hesabınıza kolay yoldan otomatik bir şekilde organik takipçi kasabileceğiniz bir yöntem anlatacağım. Bunu çoğumuzun bildiği bir uygulama ile yapacağız uygulamamızın ismi followers assistant.

Nasıl Takipçi Kasarım ?

Aşşağıdaki linklerden Followers Assistant PRO MOD sürümünü indirelim, kuralım ve hesabımızla giriş yapalım.  Açıldıktan sonra Sağdan Sola doğru 4 defa kaydıralım ve karşımıza Signup ve Signin yazan 2 tane menü gelecek 'SignUp' bölümünden üye olalım daha sonra signin bölümündende  giriş yapalım.

Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra karşınıza alttaki gibi menüler gelecek
resimde kırmızı ile işaretlediğim bölümlerde sağ üstte bulunan küçük ayar simgesine basalım ve sırasıyla ekleyelim, 3 ve 4. resimde yapacağınız ayarlar bulunmakta.


Konunun en altındaki linkten hastagleri indirebilirsiniz.

1.resim 2.resim


3.resim4.resim

NOT: Ekleye bastıktan sonra Tags kismindan hastagleri ekleyeceksiniz !


Otomatik Takip kısmınada aynı şekilde hastag ekleyip çalıştırırsanız daha hızlı takipçi kazanırsınız.

--KANIT--


48 Saate 3919 Profil Görüntülenmesi

  İndirme Linkleri 
Dosya boyutu: 10.2 MB
 Mail.ru İle İndir.


 Yandex Disk İle İndir


TÜRKÇE POPÜLER HASTAGLERİ İNDİR


instagram takipçi kasma 1000 takipçi ücretsiz, instagram takipçi kasma 300 takipçi ücretsiz, instagram 5000 takipçi hilesi, instagram takipçi hilesi 2018, instagram 500 takipçi bedava, instagram 1k takipçi hilesi, instagram takipci kasma 10000, instagram beğeni hilesi 2018,
instagram organik takipçi satın al, organik takipçi ücretsiz, instagram takipçi, organik takipçi programı, instagram organik takipçi apk, instagram takipçi kitlesi, instagram takipçi kasma, instagram takipçi arttırma reklamı, followers assistant türkçe, followers assistant ios, followers assistant pc, followers assistant son sürüm, followers assistant giriş yap, followers assistant takipci kasma, followers assistant 1.1.8 apk, followers assistant ayarları,Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.