PUBG Mobile Kasma Giderme %100 - Alternatif Çözümler


Merhaba siberyazılımcı takipçileri, bu yazımda sizlere PUBG Mobile'da telefonu kasanlar için oyunu daha akıcı oynayabilmeniz için kesin işe yarayacak çözüm yöntemleri paylaşacağım.

1-Wipe Cache Partition Silme

Wipe cache partition seçeneği önceki kurulumdan kalan verileri temizleyerek telefonunuzun nefes almasına yardımcı olmaktadır, her gelen güncellemeden sonra bu ayarı mutlaka uygulamanızı tavsiye ederim.

Telefonu tamamen kapatalım ve recovery moda alalım. Ses açma + Home tuşu + Güç tuşlarına birlikte basarak telefonu açın. Telefonun açılış logosu göründüğü anda güç tuşuna basmayı bırakalım, home tuşu olmayanlar ses kısma tuşu + power tuşuna basarak bu menüye girebilirler. Yanlışlıkla bir tuşu bırakırsanız recovery moda giremezsiniz, tekrar telefonu yeniden başlatmanız gerekli,

Alttaki resimde olduğu gibi menü geldikten sonra ''Wipe Cache Partition'' yazısının üzerine geldiğimizden emin olduktan sonra güç tuşuna basalım, biraz bekledikten sonra ''YES'' yazısının üzerine geldikten sonra Güç tuşuna 1 kez basalım, karşınıza yine bir menü gelicek ''Reboot system now' seçeneğine bastığınızda telefon yeniden otomatik başlayacaktır.


2- Root Cleaner | System Eraser


Root Cleaner, telefonunuzun Performansını arttırıyor! Tek bir tuşa tıklayarak Root Cleaner, tüm boş klasörlerinizi, geçici dosyalarınızı, günlük dosyalarınızı, uyku dosyalarınızı ve klasörlerinizi, sisteminizdeki artıkları ve daha fazlasını temizleyerek cihazınızdan maksimum performans elde etmenizi sağlar. Bu uygulamanın diğer amacı sisteminizi optimize ederek dalvik önbelleği temizleyerek ve sistem uygulamalarınızın izinlerini düzelterek sisteminizi optimize etmektir.

Uygulamayı aşşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.
Root gerekmektedir.

 Mail.ru İle İndir.


 Yandex Disk İle İndir


3- Game Tuner


Game Tuner gelişmiş ayar uygulamasıdır. Android cihazlar için ayarlama gerektiren mobil oyunlarda çözünürlük ve kare başına saniye ayarlarını değiştirmenizi ve böylece ısı üretimini ve pil tüketimini kontrol etmenizi sağlar.
Oyunlarda telefonunuzun tam performans vermesini sağlar ve rahatsız edici kasmalaradan kurtulabilirsiniz ve oyunları daha akıcı oynayabilirsiniz.

Uygulama ayarlarından Donanım performansını +4
Kare Hızını 60 fps
Çözünürlük oranını %100 olarak ayarlayın.

Bu ayarları telefonunuzda açmak için oradaki simgelere tıklayıp aktifleştiriniz  Uygulama Samsung'un kendisine aittir %100 fazla performans almanızı sağlar.

Uygulamayı alttaki linklerden indirebilirsiniz.


 Mail.ru İle İndir.


 Yandex Disk İle İndir4- Grafik Ayarları

Oyunun grafik seviyesini telefonunuzun gücüne göre ayarlayın, yükse grafikte telefonunuz kasıyorsa donanım gücü yetersizdir, bu kasmalara ve daha hızlı şarj tüketimine neden olur ve telefonunuzun ömrünü kısaltır. Telefonunuz çok güçlü olmayıp orta segmentte bir telefonsa grafik ayarlarını dengeli veya akıcı olarak ayarlayalım.


etiketler

mobil pubg kasma sorunu pc, pubg mobile kasma sorunu çözümü 2018, mobil pubg emulator kasma sorunu, pubg mobile kasma sorunu android, pubg mobile pc kasma sorunu çözümü 2018, pubg mobile donma sorunu, pubg kasma sorunu çözümü 2018, pubg mobile kasma sorunu j7 prime, PUBG Mobile kasma sorunu nasıl çözülür, Android PUBG Mobile kasma sorunu, Android PUBG Mobile kasma sorunu çözümü, Android PUBG Mobile kasma çözümü, iOS PUBG Mobile Kasma Sorunu, iOS PUBG Mobile Kasma Sorunu çözümü, iOS PUBG Mobile Kasma nasıl çözülür, iOS PUBG Mobile Kasma çözümü nedir, Mobile PUBG kasma sorunu, Mobile PUBG kasma sorunu çözümü, Mobile PUBG kasma nasıl çözülür, Mobile PUBG kasma problemi, Mobile PUBG kasma problemi çözümü, Mobile PUBG kasma problemi nasıl çözülür,

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.